7 квітня 2023 12:16

Слава Павлюк, Education project specialist в Genesis

Хотів би залишити відгук про процес рекрутингу у Skelar.

Подавав заявку на Education Project Lead. Це лід позиція, тому під час відбору було 5 етапів, а також посеред них чимале тестове на яке піде чимало часу.

Процеси в компанії та комунікація фахівців чудово побудовані і при відмові все одно залишається гарне враження про компанію та бажання спробувати свої сили через деякий час))

Коли я попросив надати детальний фідбек, аргументуючи тривалістю комунікації та виконання тестового — того ж дня отримав аудіо на 8 хвилин з детальним поясненням такого рішення. Також компанія самостійно запропонувала компенсацію за тестове.

Окремо хочу відзначити круті софти і високу професійність recruitment challenger lead Максима Левіна та people operations director Вероніки Кавки. Незважаючи на високі позиції, вони були на контакті весь процес відбору з моменту знайомства, допомагали та були приємні та коректні в комунікації.

Бажаю успіху компанії і сподіваюсь якось з вами попрацювати))

Підтримали:  Iryna Franchuk Maxim Levin Veronika Kavka

Слава, привіт!
Приємно чути, що наша спільна історія стала для вас позитивним спогадом. Знайте, що це взаємно. Попри те, що зараз ми вирішили рухатися окремо, радо поспілкуємося з вами щодо інших вакансій, які з’являтимуться в SKELAR. Ми швидко розвиваємося, тому це станеться дуже скоро, стежте за оновленнями)
Дякуємо, що поділилися враженнями. Будемо на зв’язку.

Гарного й спокійного вам дня!

Підтримали: Слава Павлюк