15 березня 2023 11:20

Anna Golos, Operational Excellence Manager в Glovo

Всім привіт!
Читаю багато позитивних відгуків про досвід спілкування з рекрутерами, але свій кейс вважаю повною протилежністю.
Подавала резюме на вакансію Operations Manager. Зі мною зв’язалась HR Майя Добрякова, запропонувала зустріч з хайринг менеджером та рекрутером, погодили дату та час. За день до зустрічі Майя повідомила, що через особисті обставини менеджера мають перенести, що є прийнятним та зрозумілим, погодили новий слот.
На зустрічі був присутній тільки ректурер, Максим Левін. Він коротко розповів про компанію, про те, що вони розширюють штат, що шукають кілька менеджерів, і надав мені слово. Я почала розповідати про свій досвід, бачила, що співрозмовник десь не тут, щось постійно друкує, але ок, може то він робив нотатки. Через п’ять хвилин Максим перериває розмову, повідомляє, що в них в офісі залунала сирена, він вимушений бігти, та Майя зв’яжеться зі мною для погодження нових дати/часу.
Тут також ок, зрозуміло, форс-мажорні обставини, але ніхто не повертався до мене декілька днів. Я написала Майі особисто, на що ще через день отримала відповідь, мовляв: «на жаль вийшли незручності, в нас вже одна кандидатка на фінальній стадії, будемо пропонувати офер їй, тому ми вирішили не витрачати ще ваш час. У нас склалось позитивне враження про вас як професіонала».
Тобто, відсутність зворотнього зв’язку — це не витрачання мого часу?
Яке враження про мене мало у Вас скластись, якщо ми й п’яти хвилин не проговорили?
І на десерт, вакансія Operations Manager в компанії досі відкрита, тому взагалі незрозуміло, чи це є нормальною практикою введення кандидатів в оману.
Дякую :)

Підтримали:  Ekaterina Kopan

UPD: Майя та Максим зв’язались зі мною, пояснили ситуацію, та запропонували залишатись на зв’язку. Дякую DOU за можливість бути почутою, а компанії SKELAR за наданий фідбек. Бажаю успіхів та вдалого пошуку кандидатів :)

Підтримали: Iryna FranchukAnna Znamerovskaya

2-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»