Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
ESKA — українська компанія-інтегратор сучасних ІТ-рішень в галузі кібербезпеки та надання широкого спектру послуг в даній сфері. Ми — більше ніж просто підрядники, ми повноцінна партнерська IT-команда, яка працює разом та задля наших клієнтів. Працюємо професійно. Створюємо індивідуальні та ефективні IT-рішення. Приносимо бізнес-результат.
9 квітня 2021

UI-дизайнер (вакансія неактивна)

Київ

Необхідні навички

•Experience as a UI designer for at least 1.5 years
•Experience in web page design development
•Experience in design development for social networks
•Experience with Photoshop, Illustrator, Figma

Буде плюсом

•Knowledge of Web constructors (Weblium)
•Basic knowledge of HTML

Пропонуємо

• Schedule Mon-Fri 09:00-18:00
• Modern and comfortable office facilities
• Financial stability and competitive salary ( by the results of the interview)
• Interesting and creative tasks
• Internal system of training and development
• Friendly team and comfortable working environment

Обов’язки

•Development of design materials for publications in social networks
•Development of design for publication on the company page
•Marketing teamwork, discussion and content writing of marketing materials
•Development of merchant goods for customers and company employees

Гарячі вакансії для початківців

Всі вакансії для початківців