SIS, LLC (Ukraine)

Київ, Атланта (США), Познань (Польща), Ченнаї (Індія)

3 червня 2022 16:49

Halyna Yurchenko, HR generalist в Talentuch

Потрапила в SIS як HR Generalist без досвіду, але з великим бажанням вчитися та розвиватися. Звичайно, мала певні побоювання щодо сприйняття в команді, відсутності певних знань, релевантного бекграунду, але вже через 2 тижні я відчула, що я на своєму місці. У будь-якій роботі для мене найважливішою цінністю є Люди, і тут саме такі — з великою літери Л! Працюючи в SIS, я відчувала, що кожна моя ідея буде вислухана та прийнята до уваги, відчувала стрімкий ріст як свій, так і команди, компанії в цілому.

Унікальність компанії в тому, що тут готові навчати з нуля. Тут виховують професіоналів та майбутніх лідерів індустрії. Після навчання у 365.academy компанія забезпечує менторством та роботою на реальних проектах в англомовному середовищі. А ще компанія створює усі можливі умови для поєднання роботи та навчання, тому серед працівників чимало амбітних студентів.

А ще часом здається, що у команді усі з усіма знайомі поза СІС: чи то колишні одногрупники, чи друзі друзів, чи сусіди — реферальна програма працює «на ура» і є доказом того, що тут добре! SIS — це не просто про місце роботи, це про тісне коло розумних, професійних, чудових та веселих людей; це про довіру та відчуття, що ти вдома.

Компанія по-сімейному підтримала працівників з початку війни: це й зменшення робочого навантаження та вихідні для переїзду, фінансова допомога, юридичний супровід при релокації у Познань, оренда квартир для працівників та їх родини. Для тих, хто не зміг забрати ноут з офісу або вдало його перевезти — придбали нову техніку. У команди була можливість відвідувати групові та індивідуальні зустрічі з психологом. У SIS жоден шторм не страшний! У лютому, коли кожна друга компанія припиняла набір чи навіть скорочувала штат працівників, компанія SIS ще активніше розширювала команду.

Менеджмент настільки палає справою, що неможливо не заразитись цим ентузіазмом! Тут немає зайвої бюрократії та мікро-менеджменту. І Юля, і Юра завжди готові допомогти, дбають про кожного працівника, ніхто не почуває себе без уваги, завжди можна прийти за порадою чи з ідеєю.

Якщо чесно, враження, наче я знаю цих людей значно довше, ніж 6 місяців. Повірте, попрацювавши в SIS, ви зрозумієте, що таке класна команда! Вірю, що хороші люди притягують до себе хороших людей:) Тож дякую керівництву, за те, що зібрали таких класних людей разом.

Підтримали:  Yuliia Piven