Sintegrum

21...80 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії з 2021 року на посаді IT рекрутера.
За цей період зібрали команду справжніх фахівців.
В Sintegrum-і керує проектами наш досвідчений РМ, Микола. Хочу відмітити його професійність та гнучкий підхід до рішення надскладних завдань. Сергій та Олександр, наші досвідчені технічні ліди, з якими створювала та будувала існуючу команду.
Наразі команда складає 27 чол. (технічних фахівців із України). За цей час команда дуже прикипіла один до одного та до проектів, над якими працюємо.

Підтримали: Микола Калакуцький

Працюю в цій компанії вже майже два роки.
Компанія пережила скрутні часи з часу початку війни — втратили багато філій, прийшлось швидко відрізати усі зв’язки з росією, та й команда притерпіла змін...
Але ті хто працюють в ній зараз — віддані фахівці, які добре роблять свою справу. Айтішний відділ — молодці)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.