Sintegrum

Працюю в компанії з червня 2023 року на посаді Project Manager.
Враження від роботи з командою чудові:
Команда дуже доброзичлива і дружня)
Будь які технічні моменти узгоджуємо разом на спільних колах.
Компетентність розробників не раз допомагала мені прийняти найбільш раціональні рішення та обрати найкращий шлях реалізації задач.
Люди надійні, поставлені задачі виконують вчасно, добре знають проекти, що не раз мене виручало на етапі знайомства з проектами.
Я радий працювати з такою цільною командою, відповідальними тімлідами і дотошними (в найкращих сенсах цього слова) і самостійними тестувальниками)
Окрема подяка девопсам)

Підтримали: Дарья Мишура

Працюю в компанії з 2021 року на посаді IT рекрутера.
За цей період зібрали команду справжніх фахівців.
В Sintegrum-і керує проектами наш досвідчений РМ, Микола. Хочу відмітити його професійність та гнучкий підхід до рішення надскладних завдань. Сергій та Олександр, наші досвідчені технічні ліди, з якими створювала та будувала існуючу команду.
Наразі команда складає 27 чол. (технічних фахівців із України). За цей час команда дуже прикипіла один до одного та до проектів, над якими працюємо.

Працюю в цій компанії вже майже два роки.
Компанія пережила скрутні часи з часу початку війни — втратили багато філій, прийшлось швидко відрізати усі зв’язки з росією, та й команда притерпіла змін...
Але ті хто працюють в ній зараз — віддані фахівці, які добре роблять свою справу. Айтішний відділ — молодці)

Підтримали: Ольга Крячко