Simplify

Львів

Задоволена роботою в компанії. Оплата вчасна, є перегляд винагороди, достатня кількість роботи.
Будь-які питання обговорюються і швидко вирішуються, добре налаштовані робочі процеси, враховуються побажання працівників.
Прекрасні умови, для тих, хто хоче і може працювати самостійно

Підтримали: Ross Bobelyak

Не буду говорить длинными фразами

1 — хороший менеджмент

2 — хорошее отношение

3 — хорошие проекты

рекомендую!

Підтримали: Alex BankovskiyOleksandra Strielkova

Вже рік працюю на компанію як парт тайм девелопер. Що я можу сказати — одні найркащі враження. Ніякого мікроменеджменту, всю бухгалтерію та документи ведуть, оплачують послуги вчасно. Адекватне обговорення побажань роботи та рейтів. Якщо ви знаєте що хочете робити і можете самостійно працювати компанія надасть всі умови для комфортної роботи

щоооо ж, працюю в сімпліфаї вже дуже давно, точніше відколи ця компанія існує)
можна написати тут багато чого шаблонного, типу «тут дружня команда» чи «компанія дає можливість тобі розвиватися, як спеціалісту», що по факту так і є. та все ж таки мені тут подобається тим, що ніхто тут над тобою сидіти не буде і давити зверху. ні, тут просто вимагають результат, про який ви домовлялися при початку співпраці. і все. нічого зайвого. керівництво дає поради, як орієнтир і вміє адекватно аналізувати твої факапи та і просто є індивідуальний підхід до робітників.
тут, звичайно, всі дружні і привітні і бла бла бла, але в першу чергу, для мене, тут зібралися люди, які хочуть і можуть демонструвати свої скіли і достойно на цьому заробляти.
І чудово, що в цьому ніхто не заважає.

Підтримали: Alex BankovskiyOleksandra Strielkova

Чудова компанія. Динамічно розвивається, пропонує прекрасні умови і можливості, які на ринку знайти надзвичайно важко. Окремо варто відзначити колектив та керівництво. 5++

Обережно, компанія пропонує 14 днів відпустки, що значно менше ніж середні десь 20 днів по ринку.

Компанія пропонує 14, 28 або 45 днів відпустки на рік. Її тривалість залежить від низки факторів, зокрема, від проекту на якому працює розробник.