Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine

23 января 2019 1:04

Olga Gryb

Нещодавно проходила співбесіду в цій компанії на посаду PR Manager. На зустрічі був присутній тільки Директор з маркетингу, котрий на старті повідомив про те, що сам поки на випробувальному терміні, що мене здивувало. Співбесіда нагадувала скоріше дружню розмову «ні про що», тепла ванна і жодного питання, яке б дозволила презентувати себе як спеціаліста. Мене здивувало, що навіть моє резюме не лежало перед працівником компанії. Ніхто не перевірив мій рівень володіння іноземними мовами та інші професійні навички. Я не отримала чіткої інформації про подальший процес рекрутації та коли мені чекати на feedback. Робота відділу HR дуже слабка, загальне враження про компанію неоднозначне.

Поддержали:  Serhii Hordiienko

1 комментарий

Ольго, доброго дня.
Дякуємо за ваш відгук.
Наш Директор з маркетингу дійсно приєднався до компанії нещодавно і ще перебуває на випробувальному терміні. Звісно, він може повідомляти цю інформацію кандидатам (своїм можливим майбутнім підлеглим), якщо вважає за потрібне.
Стиль ведення співбесіди в кожного менеджера свій, тут немає якихось правил чи обов’язкових запитань. Можливо, у вас не спитали те, на що ви очікували, втім це не означає, що Маркетинг директор не отримав під час зустрічі потрібну йому інформацію про ваш досвід.
Ще раз дякуємо за ваш фідбек, будемо вдосконалюватися