Similarweb

Киев, Лондон (Великобритания), Мюнхен (Германия), Нью-Йорк (США), Париж (Франция), Сан-Франциско (США), Сидней (Австралия), Тель-Авив (Израиль), Токио (Япония), Burlington, US, Reston, Sao Paulo

Можливо, мій відгук буде нерелевантним, оскільки я вже давно не працюю в компанії, і звісно за останні роки багато чого змінилося, та я думаю, що деякі речі залишаються незмінними. По-перше, Similarweb створює дійсно крутий продукт, над яким буде цікаво працювати як product-oriented спеціалістам, так і суто технарям. По-друге, компанія пропонує можливості для росту, як кар’єрного, так і професійного (що має своє відображення і у рівні фінансової компенсації). Так було за часів, коли я працював у компанії, я впевнений, що і зараз так само, судячи з того, що багато з моїх колишніх колег досі працюють в Similarweb. Свого часу надихало ставлення керівництва компанії і ізраїльских колег до нашої аутстаф команди — нас завжди вважали частиною компанії, дефакто київським R&D офісом Similarweb, і у свою чергу чекали відповідної віддачі і ставлення від нас.
Хотів би зазначити, що ще за часів Ciklum працівники київського офісу відігравали мабуть ключову роль у всьому процесі найму — ми шукали колег у свої ж команди, а не просто закривали вакансії. Це завжди було важливо для підтримки продуктивних робочих відносин та дружньої атмосфери у командах. Я сподіваюся, що таке ставлення до кандидатів і до дійсних працівників київського офісу залишається і на сьогодні.

Вітаю з відкриттям R&D офісу у Києві і бажаю успіхів.

Hi there.

I’m pleased to share a few thoughts about Similarweb.

First of all it’s a great place to work. And I mean it, I’m here for many years and Similar has proved as a place with awesome vibe, great culture and amazing people.
Besides that the product itself is an outstanding Intelligence and Insights platform.
Check it out: www.similarweb.com/site/dou.ua/#overview

Proud of working with all of you, team. Off we go to a great new official start!

ps. Now that we’re officially here, we’d love to get more cool people. Please try and join us :)

Ну вот, понеслось, SimilarWeb наконец-то в Украине и не под оберткой Сиклума а как самостоятельная единица.
Всех ждем.