SimCorp Ukraine

Київ, Варшава (Польща)

9 листопада 2021 8:41

Дмитрий Ляшко, Senior Software Engineer в SimCorp

Коллеги, доброго дня усім.

Мабуть багато з вас, як і я, читаю у соц.мережах як компанії матеріально заохочують співробітників, особливо враховуючи попит на спеціалістів, і «дно» пробивають, як то кажуть у тих же соцмережах, майже не щодня. Згоден, що то важлива та невід’ємна частина, але я б хотів поділітися з вами дещо іншим, як СімКорп і люди, що тут працюють, підштовхують до розвитку співробітників.

Сподіваюся, що ви згодні з тим, що наша професія потребує постійного навчання щоб бути у гарній формі і багато з нас вже побачили, що «м’які» навики іноді навіть мають більше значення ніж «тверді».

Так ок... якщо кількамісячний тренінг по переговорам згідно до Гарвардської школи/моделі, що організував СімКорп для усіх бажаючих співробітників, мені здався дуже цікавим і корисним, навіть враховуючи деякий професійний досвід у минулому, то курс по проведенню презентацій/виступів у форматі TED був зовсім іншим. Це була (та й зараз досі є) зона мого синдрому самозванця і «слабким» місцем.

Мені той курс запропонувала девменеджер, з якою я маю за честь працювати. Вважаю, вкрай важливо, щоб ми працювали там де є люди, які бачать та розуміють куди нас треба підштовхувати, щоб ставати краще кожного дня.

Завершуючи цей маленький допис, я запрошую вас звертати вашу увагу при виборі компанії, де ви будете проводити третю частину свого життя, на те чи у є там люди, які зацікавлені у розвитку вас як особистості.

Бережіть у собі людину ©.