SimCorp Ukraine

Київ, Варшава (Польща)

25 серпня 2021 16:03

Mykola Serhiienko, Software Engineer в SimCorp

Я працюю в компанії SimCorp ось уже три роки і вирішив поділитися своїми враженнями. Перше знайомство з компанією а також з однією з мов програмування яка використовується в компанії (APL) у мене було ще під час навчання в аспірантурі. Компанія проводила APL курси і кращих за результатом екзамену і виконаного домашнього завдання студентів рекомендували на співбесіди на відкриті вакансії. Після співбесіди мені не запропонували офер і я це пов’язую з тим що у мене ще не було досвіду роботи в компанії (тільки навчання в університеті і аспірантурі). Тож після закінчення аспірантури і пропрацювавши два роки в сфері розробки продукту я спробував ще раз і цього разу я отримав офер.
Після проходження випробувального терміну і виконання тестового завдання починається робота з продуктом. Крім APL у відділі де я працюю також потрібні знання з С#.
Компанія забезпечує домашнім ноутбуком, а також по бажанню монітором для роботи вдома (зараз дуже актуально, проте в компанії це було можливо ще задовго до пандемії). Для тих хто краще працює в офісі ніж удома є можливість працювати у великому просторому офісі, який знаходиться в тихому місці недалеко від метро. І для мене це якраз підходить, адже у нас з дружиною троє дітей і робота на дому не така приваблива, коли вони залишаються вдома. Доречі, дружина теж працює в SimCorp, у іншому відділі і на іншому поверсі. Тож ми маємо змогу обідати разом, якщо захочемо))
Доречі, в компанії дії реферальна система і можна радити знайомих перевірених людей в компанію і отримати додатковий бонус у разі успішного проходження співбесід (але нажаль на родичів вона не діє).
В командах працюють відповідальні і заряджені на результат колеги. Тож якщо ти сам такий, то приходь до нас і приєднуйся в сім’ю однодумців і сподвижників у ерії фінансово технологічних продуктів.