Simcord

16 августа 2019 15:45

Богдан Шапошник, Business Analyst в Simcord

Я — бізнес-аналітик у компанії Сімкорд лише 4 місяці; але вже можу сказати, що за цей час набув досвіду як спеціаліст.
До цього працював аналітиком у консалтинговій фірмі, спеціалізувався на бізнес-аналізі процесів у виробничому секторі. Згодом змінив направленість, перейшов до сфери розробки програмного забезпечення та інформаційних систем — завжди цікавив погляд зсередини на формування IT процесів, розкриття інформаційних технологій.
Коли прийшов у Сімкорд, спочатку займався бізнес-процесами у цілому, потім перейшов до формування вимог до програмного забезпечення.. Тематика та специфіка мені цікава; плюс додатково мотивує команда — допомагали якнайшвидше ознайомитися з робочими процесами, розібратися та освоїтися на новому місці.
Окрім робочих процесів, ввечері спілкуємося відділами та навіть поверхами за настільними іграми, приймав також участь у поході на байдарках минулого місяця — таких насичених вихідних в мене давно не було...
Тож, можу сказати, що у Компанії є місце усім, хто дійсно має інтерес і жагу до того, що робить. А з усім іншим при бажанні можна впоратись).

Поддержали:  Anatasiya Dichenko