With over 13 000 specialists and 88 locations, Sii Group is one of the largest international IT, engineering, digital & BPO services vendors. We support our clients within the scope of testing, software development, infrastructure management as well as system integration and system maintenance. We specialize also in the industrial automation, we offer advanced solutions in the areas of mechanical engineering, process control and production management.
11 травня 2022

Integration Developer (вакансія неактивна)

Częstochowa (Poland), Piła (Poland), Одеса, Білосток (Польща), Бидгощ (Польща), Краків (Польща), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Катовіце (Польща), Люблін (Польща), Познань (Польща), Ряшів (Польща), Стокгольм (Швеція), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Лодзь (Польща), віддалено

W związku z dynamicznym rozwojem Sii i coraz większą liczbą zmian w naszych wewnętrznych procesach i aplikacjach poszukujemy developera do zespołu integracji będącego częścią wewnętrznego działu IT. Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za projektowanie i development przepływów integracyjnych na platformie IBM Integration Bus oraz będzie wspierała ich utrzymanie.
Jeśli chcesz mieć realny wpływ na budowę środowiska IT usprawniającego pracę ponad 5000 użytkowników i pracować w zgranym zespole ponad 200 ekspertów wewnętrznego IT to jest to praca dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
• Współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym w ramach obszaru integracji systemów w oparciu o IBM Integration Bus
• Implementacja przepływów integracyjnych, analiza pojawiających się błędów w tym zakresie oraz ich naprawa
• Projektowanie i implementacja testów integracyjnych
• Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
• Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
• Raportowanie realizowanych zadań (JIRA) i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Oczekiwane umiejętności:
• Minimum trzy lata doświadczenia w pracy zawodowej w IT
Język polski mówiony
• Mile widziane doświadczenie w projektach integracyjnych
• Wykształcenie wyższe (Informatyka lub kierunki pokrewne)
• Doświadczenie w programowaniu (preferowane c#, java)
• Doświadczenie w pracy z technologiami Web Service (SOAP, REST)
• Znajomość wzorców integracji systemów i procesów (SOA, ESB, BPM)
• Znajomość notacji UML i BPMN
• Znajomość jednego z systemów kontroli wersji (SVN, GIT)
• Dobra znajomość SQL
• Mile widziana znajomość narzędzi: IBM Integration Bus/Websphere Message Broker lub innych platform integracyjnych
• Mile widziana znajomość WOS2 API Manager
• Mile widziane doświadczenie w Microsoft Azure Integration Services (Service Bus, Functions, Event Hub, Logic Apps)
• Umiejętności analityczne
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej