Sigma Software

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Сумы, Удаленно, Варшава (Польша), Нью-Йорк (США), Стокгольм (Швеция)

6 июля 11:49

Ярослав Характерник, Golang Developer в Evrius

На сайті Дія City в розділі «12 міфів про Дія City» в міфі «IT-індустрія не підтримує проєкт» є назва схожа на вашу.

Підтримку Дія Сіту висловили ряд професійних об’єднань та IT-компанії. Серед них — Європейська Бізнес Асоціація, Федерація роботодавців, Американська торговельна палата, ЕРАМ, Ajax, Sigma Software, Reface, Genesis, Laverex та багато інших.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

2 комментария

Добрий день, Ярославе,

Позиція компанії наступна. Режим Дія Сіті дійсно пропонує гарні умови щодо оподаткування. Проте, дуже важливо зараз напрацювати підзаконні акти, щоб режим спрощував ведення ІТ бізнесу та не було спроб обмежити роботу з ФОП поза режимом, щоб дійсно була свобода вибору. Ми притримуємося думки, що найкращим варіантом є збереження тієї системи, що діє на даний момент — системи, яка дала можливисть ІТ індустріі розвинутись та посісти друге місце по експорту. Паралельно треба створювати нові кращі умови. На даний момент ми чекаємо прийняття податкового кодексу та готові брати участь в роботі над підзаконними актами.

З повагою, Світлана

Employer Brand Manager Sigma Software

Добрий день, Ярославе,

З повагою, Світлана

Employer Brand Manager Sigma Software

Svitlana, дякую за відповідь.

Проте очікувати щось хороше від міністра Федорова, який бреше, марно.
Тим паче марно очікувати щось хороше від законопроєкту 4303 «Дія Сіті», який суперечить Конституції України: Стоп Дія Сіті! Ветувати.