SightPower Ukraine

21...80 спеціалістів
Харків

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработал в компании больше полутора лет, могу сказать что проекты и задачи не стандартные и интересные. Но к сожалению развиваться тут не куда, в основном хорошая база для студентов, которых тут и так не мало. Так же оказалось что бухгалерия велась не очень акуратно по ЧП и теперь меня ждет интересный поход в налоговою. А в основном коллектив хороший, но повлиять на мнение руководства сложно как и внедрить новые техники или процессы разработки.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.