Sift

21...80 спеціалістів
Київ, Дублін (Ірландія), Сан-Франциско (США), Сіетл (США), Scottsdale

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Applied for an engineering manager position and in about 12 hours got a response from a no-reply address saying they don’t have a spot for my skillset and they will keep on looking.
No details, not even a phrase on what’s wrong with my profile. Weird. The most conscious feedback ever.

Підтримали: Ruslan MaistrenkoSerhii Vasniev

Hi Serhii, thanks for sharing the feedback about your experience. If you want to discuss the feedback and our decision further you can contact me via email and we will find a time to catch up and discuss it. email: [email protected].

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.