ШвидкоГроші

800...1500 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Використовують відкриті бази для відправки спаму.

Спершу спам з номеру +380931141992, далі смс-спам від hotcredits.
В обох перших випадках складно ідентифікувати замовника спаму.

Але вже через півгодини набрали з номеру +380736310231 та представились «ШвидкоГроші».

Ви використовуєте відкриту базу ФОП для відправки спаму?

Написав вам листа з вимогою видалити персональні дані.

Вчора написав електронного листа на [email protected] та [email protected] з вимогою видалити мої персональні дані з усіх баз, але замість відповіді на мою пошту, набрали з номеру +380735467800, представились «ШвидкоГроші» та повідомили, що мою заявку отримали, а номер буде видалений протягом трьох днів.

Оператор, яка набрала, відмовилась відповідати на питання з якого джерела у «ШвидкоГроші» мій номер.
Чомусь у «ШвидкоГроші» відсутня можливість відповідати електронним листом на електронного листа, зі слів оператора.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.