17 липня 2020 17:59

Viacheslav Levkoniuk, SDET/AQA в GlobalLogic

Цікавий рекрутмент в компанії, я бачив багато чого, але така відовідь при відгуку на вакансію мене просто вразила :)
Цитую:
«на жаль всі кандидати компанії Люксофт не пройшли — погляди, процеси та задачі зовсім відрізняються((
Дякую що. відгукнулись»

насправдi мене така вiдповiдь теж вразила, але в хорошему сенсi. в люксофтi не працював, але знаю, що це як проклятий дiм з фiльму жахiв, де усi мешканцi або помирають, або попадають у психiатрiю :D

Вячеслав, дякую за коментар. Нi в якому разi не хотiли образити ваш досвiд, вiн також цiнний, але трiшки вiдрiзняється вiд наших потреб. Великі компанії розприділяють ролі (менеджити, тестити, будувати процеси, навчати juniors — і це дійсно круто, а в невеличких продуктах — їх поєднують. Саме це і мала на увазі — погляди на тестування та розприділення задач між командою. Рекрутмент передбачає і такі моменти. Але якщо ви готові до викликів — то давайте говорити. Вже пишу вам!

Підтримали: Sergey Yudinov
Великі компанії розприділяють ролі

Наскільки я особисто гидую ТОП-10 галєр, але, блін, ви гонітє )
Ну от не можна екстраполювати особисті погляди на всі проекти умовного люхсофту, серед яких може бути як аутстаф маленьких команд, так і сапорт кам’яно-бронзового легасі в команді на 1К тушок із менеджментом на нашій стороні. Звідки цей міф про «розподіл»?

Все відрізняється як від проекту до проекту, так і від конкретної людини, і зазвичай це обговорюють на прескрінах, а не всіх відразу ставити під одну дудку

Підтримали: Jaroslav ShkarupiloYarik Ponomarenko