Shelf

Львов, Stamford, CT, United States

Наша компанія закрила для Shelf вже понад 10 вакансій по різних технологічних стеках. Тому я можу з впевненістю говорити про високий професіоналізм всіх, хто залучений до процесу найму. Рекрутери, технічні інтервюери, і, навіть, сам засновник, якщо потрібно завжди підключалися в потрібний момент і усували всі проблеми на шляху. Тут працюють люди, що вміть слухати і прислухатися. У жодного кандидата, навіть, тих, хто не активно шукав роботу, ніколи не було відчуття марно потраченого часу після спілкування з Shelf. Їхні структуровані та розгорнуті фідбеки можна використовувати, як зразок, на який треба рівнятися.

Якщо порівняти IT компанію з рестораном, а інтервʼю з вечерею. То Shelf це те місце, де з винною картою вам допомагає розібратися сомельє, всі офіціанти ходять в формі і рукавичках, страви готує топовий шеф кухар. Їжа подається ефектно і смакує на 10 з 10ти. Це те місце, куди ви хотіли б зводити вашу дружину, щоб відсвяткувати визначну дату. Рекомендую надіслати резюме в Shelf всім, а собливо Data Scientists, ML, React та Node розробникам, хоча б тільки для того, щоб на собі відчути, як це, коли в компанії все працює як треба.

Окреме дякую Лесі, Софії та Тетяні за проактивну позицію та гарно організовану роботу.

Поддержали: Lukyana KiralVlad Holubiev

Я пропрацювала в Shelf трохи більше року і маю дуже позитивний фітбек про компанію. Грамотний і вміючий слухати менеджмент, що не може не приваблювати талановитих людей в команду. Загалом атмосфера в колективі дуже здорова, всі відкриті до нового і спраглі до знань. Є довіра. Компанія забезпечує всім необхідним. Shelf дуже стрімко розвивається і процеси постійно покращуються, починаючи від рекрутинку, онбордингу і менеджменту команд. Бажаю Shelf досягнути найвищих вершин і щиро рекомендую всім, хто шукає дтинамічну компанію з класними технологіями і дуже крутою командою.

Вакансии Shelf