SharpMinds

Ужгород, Чернівці, Лісабон (Португалія), Sarajevo (Bosnia and Herzegovina), Amersfoort (Netherland)

Мій досвід найму на позицію .NET розробника в SharpMinds був винятково позитивним. Процес обмежився співбесідою з HR і технічним інтерв’ю, обидва з яких пройшли гладко та професійно. Комунікація з HR була чіткою і відкритою, а технічне інтерв’ю дозволило мені ефективно продемонструвати мої навички. Загалом, цей досвід лише зміцнив моє бажання працювати в цій компанії.

Підтримали: Emilia Maria VityukLiudmyla Goi

Проходив технічну співбесіду в SharpMinds, інтерв’юер був приємний і загалом співбесіда пройшла без неприємностей. Однак після так і не отримав фідбек, звертався до рекрутеси Анастасії, з якою спілкувався раніше, однак ніякої відповіді так і не отримав. Після тех. співбесіди залишився взагалі без відповіді.

Олександре, дякую за ваш відгук. Такі речі дуже цінні і допомагають всім нам стати кращими.

Мені прикро, що сталася така ситуація і ви вчасно не отримали зворотній зв’язок після співбесіди. Ми цінуємо ваш час та зусилля, витрачені на проходження нашого процесу найму.

Я рада, що вам сподобалася безпосередньо технічна співбесіда. Але ми усвідомлюємо, наскільки важливою є своєчасна комунікація після неї. Ми обов’язково врахуємо цей момент, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому.

Знаю, що Анастасія вже надала відповідь. Сподіваюсь, вона була вичерпною і корисною. Якщо у вас залишились якісь питання — я завжди готова допомогти та надати необхідні роз’яснення.

Ще раз дякую за цінний зворотний зв’язок і бажаю гарного дня!

Я працюю в компанії вже протягом двох років у ролі рекрутера і відчуваю справжню прихильність до нашої компанії та підтримку, яку надають наші колеги.
Наш офіс у Чернівцях дуже комфортний, і тут завжди весело проводяться зустрічі та цікаві розмови. Крім того, мені надзвичайно подобаються різноманітні заходи, які наш HR-відділ організовує для нас.
Я рекомендую цю компанію через її вражаючий спектр клієнтів, захоплюючі проекти та відмінну організацію бізнес-процесів.

Підтримали: Liudmyla Goi

Вже скоро півроку, як я долучилась до компанії. Дуже круто, що тут завжди є до кого звернутись з будь-яким запитанням, яке може виникнути. І тебе не лишать одного.
Можна вільно пропонувати і втілювати свої ідеї, розвивати себе і бачити відразу який це внесок дає в розвиток команди в цілому.
Зручно, що за потреби можна адаптувати під себе графік, офіс в центрі міста, є курси і різні напрями для власного розвитку.

Підтримали: Emilia Maria VityukLiudmyla Goi

SharpMinds безсумнівно крута кампанія. За роки праці можу зазначити, що тут дружній колектив, з яким відсвятковала різні корпоративчики на 100% круто організовані нашими HR-дівчатками.
Компанія турбується про професійний ріст кожного працівника. Також сильно радують гнучкий графік роботи, комфортний офіс та курси англійської мови.

За відносно недовгий час роботи в SharpMinds (1,5 року) жодного разу не пошкодував про свій вибір. З першого робочого дня в мене було все для того, щоб просто сісти і почати працювати. Із плюсів також мінімум бюрократії і можливість за необхідності працювати віддалено. На рахунок комфорту (монітори, робочі машини і т.д.) — якщо щось не влаштовує, просто кажеш про це до HR і всі питання оперативно вирішуються. А ще тут досить часто організовують бізнес тріпи до клієнтів, тому є можливість кілька тижнів пожити в іншій країні. Можу з впевненістю сказати, що це найкрутіша команда, з якою мені доводилося працювати.
Враження від компанії тільки позитивні!)

Працюю в компанії майже рік. Враження тільки позитивні: затишний офіс,дружня (а в нашому ужгородському офісі навіть сімейна) обстановка, різні івенти,відкриті люди, у разі потреби-є до кого звернутись і ти точно знаєш по яким питанням до кого слід звертатись, соцпакет.
За цей час відчув мегалояльне ставлення зі сторони колег, менеджменту та клієнтів не лише до себе,а й до колег. Цікаві проекти. Є куди рости і є бачення як рости,що не маловажливо. Також постійно розвивається і сама компанія, не тільки чисельно,а й якісно. А це не може не тішити)
Забезпечений всім необхідним для роботи зі сторони компанії на трохи більше ніж 100%
В загальному я задоволений і точно рекомендую SharpMinds)

Два роки в компанії пролетіли дуже швидко.
Чудовий колектив, комфортний офіс, цікава робота, забезпечення робочого місця усім необхідним, курси англійської мови.
Дуже лояльне ставлення з боку дирекції та HR, колег.
На відміну від деяких інших компаній (де людина лише ресурс), дуже привітна (майже домашня) атмосфера.
Дівчата в HR організовують різні event-и. Є соцпакет для співробітників.
Також дуже сподобалась поїздка в офіс в Нідерландах.

Крута кампаха, крутий колектив і нормальні клієнти. Завжди є до кого звернутися, з ким поговорити і провести час. По жилізній складовій — забезпечують всім необхідним для роботи. Між іншим, працюю тільки 3 місяця і вже задоволений )))

Працюю в компанії більше 2 років. Що можу сказати, — колектив: incredible і це стосується всіх без винятку, на всіх ланках незалежно до кого звертаєшся або просто в спілкуванні всі щиро доброзичливі, маю з чим порівняти.
Безпосередньо в роботі також багато всього цікавого:
— можливість працювати віддалено та безпосередньо в офісі,
— використовується багато технологій, постійний розвиток,
— професійні курси англійської мови,
— комфортний офіс з усім необхідним,
— корпоративи, пікніки проходять дуже весело.
Європейська компанія яка динамічно розвивається.

Працюю в компанії близько 3 років, до безумовних плюсів можу віднести крутий колектив, хороші умови праці та соцпакет, є хороші проекти.

Цікаві проекти, дружній колектив. Найбільше вразила корпоративна етика — вітання зі всіма членами компаніїї (навіть якщо ім’я не знаєш), дуже допомагає в подальшому спілкуванні.

Компанія досить цікава, веселий колектив, приємний адміністративний апарат.
Співпрацюю з нею близько 7 місяців, поки негативу немає.
Чернівецький офіс досить великий, багатолюдний.
Люди всі привітні, перший тиждень було не звично, що всі тобі посміхаються.

Робочий процес налаштований чітко, будь-які питання вирішуться швидко. Ставлення до працівників досить ліберальне.

Рекомендую для співпраці.

Чудова компанія! Веселий та професійний колектив. Хороші умови праці — компанія забезпечує всім необхідним. Тим, хто шукає роботу — рекомендую — професійний менеджмент, нормальне ставлення в колективі, повне взаєморозуміння плюс цікаві проекти. В Україні 2 офіси — в Ужгороді та Чернівцях. Для тих, хто любить не лише кодити, а й поговорити: відрядження за кордон і пряме спілкування з замовниками. Однозначно рекомендую :)

Працюю в компанії трохи менше місяця.
Команда весь час набирає обертів, молодий досвідчений персонал допомагає із певними труднощами. Колектив привітний.
Комфортний офіс, місця відпочинку, гнучкий графік роботи, безкоштовні курси англійської мови.

Працюю в компанії трохи більше, ніж один місяць.
За цей час помітив наступні позитивні сторони в роботі компанії:
* Молодий дружній колектив, завжди можна попросити і отримати підказку/допомогу, навчитися від більш досвідчених колег;
* Гнучкий графік роботи;
* Комфортне робоче місце;
* Добре обладнані кухня та місця відпочинку;
* Доброзичливе та чуйне ставлення адміністрації до працівників;
* Курси підвищення рівня володіння англійською мовою в приміщенні компанії;
* Конкурентна ЗП і можливості професійного зростання, соціальний пакет;
* Цікаві заходи присвячені святам компанії, а також державним та іншим святам)
Негативних сторін поки що не помітив.