7 квітня 2025 17:45
Працюю в компанії трохи більше року React Native розробником. В компанії присутня дуже приємна атмосфера. Хороший соціальний пакет. Для тих хто проживає в Києві плюсом буде можливість гібридного формату роботи з дуже комфортним офісом. Часто проводяться різного роду тренінги для особистого розвитку, а також компанія заохочує участь у технічних конференціях. Для розробника може бути плюсом, те що є можливість бачити результати своєї плідної роботи (компанія цю плідну роботу також помічає), активно впливати на технічні рішення під час розробки, банально відсутні нудні і монотонні задачі, завжди відбувається щось цікаве
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.