5 квітня 2025 18:58
Я теж вирішила поділитися своїм відгуком.
Працюю в компанії вже більше
Плюси особисто для мене:
— підтримали бажання розвиватись в новому напрямку (курси);
— надали можливість змінити спеціальність в середині компанії;
— компанія виконує всі свої зобовʼязання вчасно;
— багато цікивих позаробочих активностей;
— змушують йти у відпустку 😂
Мінуси особисто для мене:
— не завжди налагоджена комунікація між відділами;
— немає можливості працювати віддаленно щодня;
— немає чітко прописаного PDP (Personal Development Plan);
— немає регулярних 1-to-1 з HR.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.