SHALB

rRSS

Компанія, де я працював впродовж семи років. Сім років — надто складний період, щоб не бути упередженим :) Втім, я постараюся.

Переваги SHALB:
— різні клієнти і різні технологічні стеки. Ви можете працювати як з олдскульним bare-metal з мануальним «налаштуванням сервака», так і з сучасними хмарними платформами, такими як AWS чи GCE та підходом Infrastructure as Code
— є цікаві проектні задачі «під ключ» як от налаштування систем високої доступності або впровадження CI/CD-рішення з нуля
— чудовий колектив, атмосфера стартапу і «пласка» управлінська структура. Ніякого мікроменеджменту, бюрократії, чи підкилимних інтриг. Напрочуд крутий CTO Вова Цап — хлопець з гарним розумінням того «куди рухається світ IT»!

Недоліки — як водиться є продовженням переваг:
— різні клієнти і різні технологічні стеки :) І нестача «робочих рук» щоб привести ці стеки, особливо legacy-проекти до єдиного знаменника
— крім проектних задач також доводиться іноді займатися техпідтримкою розробників клієнтів, що буває виснажливо
— атмосфера стартапа може бути некомфортна для людей, що люблять чіткі політики роботи, вказівки на кшалт «копати звідси і до обіду» і т.п.

Я провів в SHALB сім щасливих років свого життя. Та, зрештою, накопичилася втома від мультипроектності і я пішов, вирішивши зосередитися на одному векторі розвитку. Але досвід, що я отримав тут — безцінний. Дякую вам, хлопці!