SHALB

Лагоа (Португалія)

Цікава співбесіда, не в стилі галєр. Сподобалось надання фідбеку одразу та що підтягнути, бо деколи кажуть «ну нам було приємно поспілкуватись, але нє» і гадай сам в чому трабла) Все відбулось доволі цікаво

Підтримали: Tatiana Diachenko

Я працюю у компанії SHALB понад 3 роки. Той рідкісний випадок, коли працювати у компанії a) комфортно b) економічно виправдано c) цікаво і пізнавально з точки зору задач d) просто приємно.

Надзвичайно підкупає щире і по-справжньому людяне ставлення до працівників. Керівництво відкрите для спілкування, тебе завжди вислухають і підуть на зустріч. Інженерні задачі нетривіальні, технічно цікаві і складні. Тож якщо ви втомилися від типових завдань — вам сюди! Мало не здасться))

НЕ галера. Наші директори — Вова і Саша — справді горять ентузіазмом, і повірте, це передається. Ми цінуємо і намагаємось створити неформальну і невимушену атмосферу, в якій буде комфортно усім, навіть найасоціальнішим елементам (засвідчую особисто).

Щодо мінусів — звісно, вони є. Насамперед це стосується внутрішньої комунікації в компанії. Зараз, коли з’являється більше працівників, і особливо за умов дистанційного режиму, це стає дуже відчутно. Про решту, сподіваюся, ви дізнаєтесь особисто, на місці))

Підтримали: Tatiana Diachenko

Працюю в Shalb близько 5 років.
Компанія не велика, тому спілкування з керівництвом легке, а розмір винагороди дійсно залежність від внеску у спільний результат, який ти робиш.
Договірні відносини гнучкі.
Такої не формальності як тут раніше я не відчував ніде.
Для ініціативних людей, які не люблять бюрократію та хочуть зростання — на мій погляд гарне місце.

Підтримали: Tatiana DiachenkoAnastasiya Kulyk

Працюю в SHALB приблизно рік.
Перевагою роботи в компанії, що спеціалізується на Devops-as-a-Service є наявність широкої експертизи майже по усіх наявних напрямках DevOps, що дозволяє отримати своєчасну допомогу по найрізноманітніших запитаннях. Це сприяє розвитку працівників і розширення їх професійної компетенції.
Перевагою також є дуже хороший колектив, дбайливе ставлення до працівників і відсутність бюрократії. А ще радує можливість швидко отримати відповідь та допомогу від керівництва на усі свої запити.
Загалом я рекомендую розглянути працевдаштування в SHALB тим спеціалістам, що шукають нових цікавих професійних викликів та проектів з сучаними стеками технології (Clouds, Terraform, Kubernetes, GitOps, etc).

Підтримали: Tatiana DiachenkoAnastasiya Kulyk

Працюю в SHALB майже пів року.
Я пішов сюди тому що це компанія Devops-as-a-Service, тобто я тут завжди буду в накращій професійній формі, вкурсі всього нового, а також працюватиму з експертними колегами теж девопсами. Очікування виправадись. Ставлення до мене дуже подобається. Вважаю дуже правильним рішенням перейти в SHALB.

Компанія, де я працював впродовж семи років. Сім років — надто складний період, щоб не бути упередженим :) Втім, я постараюся.

Переваги SHALB:
— різні клієнти і різні технологічні стеки. Ви можете працювати як з олдскульним bare-metal з мануальним «налаштуванням сервака», так і з сучасними хмарними платформами, такими як AWS чи GCE та підходом Infrastructure as Code
— є цікаві проектні задачі «під ключ» як от налаштування систем високої доступності або впровадження CI/CD-рішення з нуля
— чудовий колектив, атмосфера стартапу і «пласка» управлінська структура. Ніякого мікроменеджменту, бюрократії, чи підкилимних інтриг. Напрочуд крутий CTO Вова Цап — хлопець з гарним розумінням того «куди рухається світ IT»!

Недоліки — як водиться є продовженням переваг:
— різні клієнти і різні технологічні стеки :) І нестача «робочих рук» щоб привести ці стеки, особливо legacy-проекти до єдиного знаменника
— крім проектних задач також доводиться іноді займатися техпідтримкою розробників клієнтів, що буває виснажливо
— атмосфера стартапа може бути некомфортна для людей, що люблять чіткі політики роботи, вказівки на кшалт «копати звідси і до обіду» і т.п.

Я провів в SHALB сім щасливих років свого життя. Та, зрештою, накопичилася втома від мультипроектності і я пішов, вирішивши зосередитися на одному векторі розвитку. Але досвід, що я отримав тут — безцінний. Дякую вам, хлопці!