SevenPro

Київ, Харків

Хочу поділитись своїм відгуком про компанію.
Свій шлях в компанії я почав на позиції інтерна, але завдяки колективу і допомоги з боку менеджменту я доволі швидко перейшов на комерційний проект. Наразі працюю в компанії вже 3 рік, що подобається: немає надлишкового менеджменту, адекватні процеси, і навіть, не дивлячись на 2 рік війни, регулярні перегляди компенсації. В плані бенефітів та соц пакету питань немає.
Коллектив — топ)
Якщо резюмувати — дуже подобається. Рекомендую.

Зазвичай залишаю відгуки про найбільш крінжові співбесіди, і тут якраз такий випадок. Відгукнувся на вакансію цієї компанії, зі мною звʼязалася Марія Барановська) назначила співбесіду на «11:30 або 12:00», підтвердження на пошту не надіслала, а в день розмови я сам запитав про час, що вже каже про процеси в компанії.
 Англійську мову сама перевірити не змогла, так як, мабуть, нею не володіє, що вже дивно для HR в 2023 році. Довелося кликати колегу на допомогу, яка теж розмовляє на рівні «бікоз-офкорс». Вся розмова пройшла в спокійній атмосфері питання-відповіді.
 Потім почалося цікаве. Вона сказала, що в них в компанії наполягають на веденні мого ФОП, щоб я не прогавив оплату податків, і їм було куди мені зарплату платити, що є абсурдом. Вони просто хочуть мікроменеджити вас з самого початку. Коли отримала відмову, то поставила наступну — показувати декларації, щоб бачити що я плачу податки, що також абсурд.
 На наступний день я отримав відмову через те, що в мене не «вистачило софт-скілів». На питання, яких саме, отримав відповідь: «Кандидат має вміти класно себе презентувати (продати замовнику), бути комунікабельним. Рекрутер не має просити продавати себе, ця опція є самою собою розуміючою». Але з замовником я не розмовляв, про те що очікує замовник мені не повідомили, продавати себе ніхто не просив, і вперше за 11 років карʼєри я чую, що така опція є по замовчуванню на співбесіді з HR. зазвичай це просто знайомство і більш детальна розповідь про свій досвід роботи, а не змагання з маркетингу.

І ось самий цікавий момент від Марії — «Просто ми в пошуку трохи іншого профілю кандидата, а вам підійде інша позиція, де будуть шукати саме спокійного, небагатослівного розробника. Удачі вам у пошуку.» Так, Марія, ви могли мені з самого початку повідомити, що вам потрібен клоун, який буде розважати вас під час співбесіди, а не досвідчений розробник. Звідки ви взяли, що спокійний темперамент — це щось погане? Це абсурд. Мабуть, Марія, яка є світчером, зі своїм підходом до роботи в IT, Вам краще було б залишитися в сфері продажу страхових послуг.
Підтримали: Stanislav KermachS SIgor

Вадим, доброго дня.
Дякуємо за зворотний зв’язок. Ми ретельно проаналізували вашу комунікацію з Марією. Так, ми знайшли місця де ми можемо покращити наші процеси і обов’язково це зробимо. Але ми також помітили, що вже на першому етапі у вас склалося упереджене ставлення до рекрутерки і компанії.

Отже, надаємо ґрунтовну відповідь по вашим зауваженням:
1. Інвайт на пошту вам було надіслано, але ви його не прийняли. Можливо ви його не побачили.
2. Англійську мову у нас в компанії перевіряють проектні аккаунт менеджери, які розуміють який рівень англійської мови потрібен в команді, в яку проходить інтерв’ю кандидат. Вони щодня спілкуються з нашими клієнтами, тому їх рівень англійської, обов’язково не нижче Advanced. Припускаємо, що у вас склалося суб’єктивне судження.
3. З нашої практики багато людей до нас приходять із ФОПами, які перебувають у незадовільному стані — не та група, борги по податках, штрафи, проблеми зі звітністю тощо. Ми відповідально ставимося до цих питань, завжди допомагаємо та шукаємо способи співпраці, які не створюють проблем ні для нас, ні для вас. Саме тому на інтерв’ю ми з’ясовуємо стан вашого ФОП-а та хто буде відповідальний за його ведення. Це надає нам розуміння чи зможемо ми взагалі укласти з вами контракт і оплачувати ваші послуги, чи потрібно спочатку вирішити існуючі проблеми, та хто це має робити.
4. І наостанок, рекрутер проводить первинне інтерв’ю, де робить прескрін щодо вакансії, та перевіряє те, наскільки ви підходите компанії по софт-скіллам і так, через це ми вам відмовили. Якщо дивитись на те, що ви на відмову почали ображати рекрутерку, то скоріш за все, ця відмова була вірною.

В будь-якому разі, дякуємо за знайомство та бажаємо успіхів у пошуках роботи.

Чудова компанія, що надає можливість працювати у дуже цікавих та унікальних проектах (це, мабуть, найцікавіший проект, в якому я працював з точки зору водночас домену та технологій). За 2 роки роботи я б виділив наступні чесноти компанії:

— Гарна комунікація з менеджерами та С-рівнем в цілому: у випадку виникнення питання чи певних робочих моментів вам підуть назустріч та допоможуть вирішити відповідні аспекти робочого процесу та взаємодії з клієнтом.

— В компанії наголошується необхідність дотримання work-life balance; а якщо здається, що цей баланс хитається, завжди допоможе улюблений HR :)

— Жодних проблем з виплатами: всі надходження були своєчасними. Крім того, у компанії є підтримка ведення бухгалтерії та дуже компетентна консультація з низки різнотипних та нетривіальних фінансових питань.

— Наявність розважальних та корисних заходів (спортивні заняття, йога, квести, лекції тощо).

— Небайдужа громадянська позиція компанії, що передбачає військову та гуманітарну допомогу, участь в благодійних, освітніх та суспільно корисних заходах.

Працюю в компанії понад рік. І можу залишити лише позитивний відгук!
Враховуючі попередній досвід роботи в різних компаніях, з впевненістю кажу, що робота в SevenPro це приклад точності, впевненості в майбутньому, стабільності та неймовірної атмосфери в команді.
Зауважу, що саме команда та кожен її член є найбільшою цінністю компанії, я це добре відчуваю будучи на своїй посаді)

Мінімум бюрократії, гарна комунікація, злагодженість процесів та чуйність компанії що до своїх працівників... Це те, що робить SevenPro ТОПовою!

TL;DR: Компания топ. Если меня разбудить ночью и спросить в какую компанию я посоветую пойти, то сначала я ударю человека, за то что разбудил меня ночью, а потом отвечу «в SevenPro».

Атмосфера отличная, компания вкладывает силы и время, чтобы обсудить важные для сотрудников темы, провести обучающую лекцию по интересующей всех тему или уведомить про возможные обновления/события в компании, нашем государстве и вообще в мире.
Выплаты вовремя, с ребятами общаешься легко-непринужденно, и с С-левелом можно поговорить, как с товарищами — нету этого чувства «иерархии» и что ты «под кем-то».
Проектов достаточно много — выбирай на свой вкус, не понравился один, идешь на другой.
Что-то не устраивает, нету возможности поработать в эти часы/этот день — обо всем можно договориться и компания помогает решить проблему.

Я дуже задоволений тим, як саме влаштовані процеси в компанії.
Мінімум бюрократії, все чітко і прозоро, дуже гнучкий графік, звісно що повний ремоут і в цілому в компанії гарна атмосфера.

Також я задоволен проектом з яким зараз працюю, команди в цьому проекті складаються зі спеціалістів високого рінвя, комуніцкація відбувається легко та ефективно, без зайвих мітингів і непотрібного витрачення часу.

За время работы в компании, мое впечатление не поменялось, есть рабочие моменты, как на любом продукте, мне важно, что меня слышат и внедряют много нового ))) Атмосфера крутая, все команды senior уровня, очень открытые!

Работаю в компании уже довольно продолжительное время и решила написать отзыв. Если кратко: компания очень хорошая, кто станет частью дружной семьи SevenPro — уйти уже не захочет.

Проекты разные, интересные и развивающие, при окончании одного — приятные и дружелюбные менеджеры подберут что-то подходящее, учитывая все пожелания.

Финансово надежные, зарплата приходит вовремя. Клиенты лояльные, никаких гонок и овертаймов. Всегда готовая помочь HR, с которой можно поговорить обо всем, даже не касающемся проекта. Различные плюшки типа подарков на новый год и фруктов, если заболел.

Что отдельно хочу отметить: даже несмотря на военное положение и отмененные государством праздники — сотрудники SevenPro получили все апрельские и майские праздничные дни выходными.

В общем, компанию искренне рекомендую!

В кількох словах: проекти є різні, і дуже цікаві. Компанія поки не велика, але росте. З’являються нові проекти та клієнти, тому завжди можна буде знайти собі заняття до душі. Мінімум бюрократії, відповідальна в фінансовому плані, чудовий менеджмент! Із SevenPro ви зможете реалізувати себе як професіонал!

Если вы не услышаны в своей компании, то вам пора переходить в Seven.Pro. Тут у вас будет возможно реализовать себя как в профессиональном плане, так и в личных инициативах. Компания открыта к новому, лучшему и готовы улучшать жизнь работая в новый условиях ( привезут стул, обогреватель, корзину фруктов).
Комфортный офис и дружная атмосфера и интересные челенджевые проекты!!!
Успехов, ребят!

Есть понятие КОМАНДА. так вот это относится к этой компании. Потдержка, сострадание, веселье все к этому относится. Плюс, хорошие и интересные проекты. Уровень разработчиков middle/senior, есть джуны(куда без них, кто то же должен расти на смену поколения). Минимум бюрократии, максимум свободы(в разумных рамках). Периодически приглашаются тренеры для проведения тренингов по саморазвитию. Можно в наслаждение заниматся разработкой, и саморазвитием.

Относительно небольшая, но опытная команда разработчиков, в основном уровня middle/senior.
Проекты, как правило, аутстафинговые, но в последнее время развивается также и аутсорсинговая модель.
Коллектив очень дружный и сплоченный, без типичных корпоративных заскоков.
Отдельно хочу отметить крайне лояльный менеджмент — PM защитит, если заказчик создаёт проблемы, поможет разрешить конфликт.

Дружный коллектив, интересный проект, лояльное руководство и непринужденная атмосфера.

В компании очень дружная и семейная атмосфера, на работу хочется приходить. Часто по пятницам устраиваем «pizza-party», а по приезду клиентов — корпоративы вне офиса. Руководство очень лояльное, всегда готово помочь по любым вопросам. Желаю SevenPro процветания и еще больше крутых специалистов!

В компании царит дружная атмосфера. Проводятся регулярные посиделки, на которых можно увидеть всех, без исключения сотрудников от джунов, до топ менеджеров. Существуют все условия для профессионального роста, можно в любой момент пойти к директору компании, обсудить все наболевшие вопросы и найти пути решения тех или иных проблем

Компания с дружным коллективом и четким ви́дением куда и как надо развиваться.

Вакансії SevenPro