9 травня 2022 13:33

Olena Kovalenko, UI/UX designer

Я початківець у сфері UI/UX design. Шукаю ту саму першу роботу, яка б не відбила бажання розвиватись у цьому напрямі (такий гіркий досвід був уже в іншій сфері). І от мала співбесіду з дівчатами з Seven. Це вже моя не перша співбесіда, проте такого негативу я ще не відчувала. Буває звичайно, що при першій розмові з людьми, ти бачиш, що це не твоя людина, але вона доброзичливо до тебе ставиться і загалом складається позитивне спілкування. Тут ж від дівчат через екран несло зверхністю, вони передавали свою важливість і компетентність, питання поставлені ніби і звичайні, проте тон й акценти мене принижували і гнітили. Вперше після інтервю зовсім не було бажання продовжувати з цією командою будь-які звязки. Чому я це пишу? Для того, аби команда звернула увагу на відношення до джунів. Адже джун — це потенційний сеньйор. А ви таким чином втрачаєте потенційних хороших працівників

Підтримали:  Anastasiya Skybchenko Iryna Sverdan

Олено, абсолютно погоджуюся, що «джун — це потенційний сініор», проте, в кожної компанії, навіть до джуна, є свої особисті вимоги, базовані на майбутніх задачах, які будуть покладатися на джуна. Також, ви вірно підмітили, що, буває, не прив’язуючись до особистих якостей, люди можуть просто не підходити один одному. Тому, власне з цих двох причин роблю висновок, що вам не підійшли наші питання та наша співбесіда. Прикро, що залишилося негативне враження. Але вам щиро бажаю, щоб це не вплинуло на ваше рішення розвиватися у цьому напрямку та знайти свою " dream job" та «dream team».