.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту

12 июня 22:08

Ivan M, Senior Software Engineer

Все що треба знати про севен:
— затримують та не виплачують гроші
— рекрутерам не виплачують бонуси
— відпустки теж не оплачують
— договір складений в інтересах компанії
— підписують два договори на дві різні компанії, оплачують з інших рахунків, ведуть двійну бухгалтерію
— відсутні лікарняні
— рахують по середньому курсу нбу
— відсутня повага від керівництва
— постійно обманюють і вводять в оману

Якщо ви захочете отримати свою відпустку чи бонуси вам скажуть що в договорі цього не прописано. Тому якщо цінуєте свій час, гроші та здоров’я, ніколи не зв’язуйтесь з цією компанією.

2 комментария

From: J----- S----- <j----.s-----@sevencollab.com>
Date: Friday, April 12, 2019 at 12:35 AM
To: Oksana Chunis <ok@sevencollab.com>
Subject: Re:

"......... Оксано, я максимально буду присутня в процесі. І я чесно дуже вдячна тобі, ти той керівник, на якого мають рівнятись. Для мене ти та жінка, дуже красива, яка цілеспрямована, і дуже мудра)) мудра і дуже цікава. Жінка, яку можеш слухати годинами, і мені сумно, що я маю так от йти. І сумно що, я мушу йти так. Дійсно мені це не подобається. Бо я хочу вчитись в тебе, бо ти мені даєш приклад. Пробач, що підвела тебе((

Regards,

J------ S------
Recruitment Lead, SEVEN</ok@sevencollab.com></j----.s-----@sevencollab.com>

Шановний Іван М!
ніколи не працювавши в нашій компанії ви взагалі не вправі нічого писати, оскільки ваші слова — це просто слова із злонаміреним змістом. А подана вами інформація дуже схожа на сптворену інформацію від імені одного із наших рекрутері, котра використавши грубий обман вирішила перейти з однієї компанії в іншу.
Станом на сьогодні проти цього співробітника є відкрита справа з цього приводу та з приводу грубого порушення договору про нерозголошення конфіденційної інформації.
Нашим юристом буде зафіксовано і ваш відгук, як відгук із спорідненим змістом та будуть вжиті належні заходи.
Хоча ваш профайл на LinkekIn породжує ряд сумнівів стосовно його дійсності.
Нашими припущеннями є те, що він створений виключно з наміром публікації даної інформації з метою завдати нам репутаційної шкоди.