Співпрацюю з компанією вже більше, як пів року. Прийшла на один проект, але співпраця настільки сподобалась, що одним проектом ми не обмежились))
Що можу сказати: реально цікаві проекти, чудова команда, керівництво на одній хвилі з працівниками. Що дуже приємно, твоя думка цікава і важлива, і це надихає працювати і розвиватись. Компанія, де можна навчитись чомусь новому, попрацювати над великими крутими проектами, і де реально почуваєш себе вільно.
Особливе дякую команді, з якою я зараз працюю — за легкість в роботі і почуття гумору))

Щодо виплат — ніяких проблем не виникає. Більше того — за тебе хвилюються, щоб оплата прийшла вчасно і все було ок)

Поддержали: Maria ChunysSEVEN

Дуже хороша компанія для технічного росту. Часто проекти потрібно розробляти з нуля, що дозволяє використовувати на практиці найновіші технології та підходи. З іншого це означає, що компанія в першу чергу орієнтована на результат, а не процес. Тому саме результат тут цінується чи не найбільше. Проекти теж не тривіальні, що явно сприяє розвитку.
Також хотів би відзначити надзвичайно дружній колектив з чудовим почуттям гумору і лояльне керівництво

Поддержали: Maria ChunysSEVEN

Хочу поділитись власним досвідом роботи в компанії.
Основним є те, що люди які проходять випробувальний термін зазвичай залишаються в компанії на довго.
І цьому є ряд причин:
1. Насправді професійний і дружній колектив із вражаючим перформенсом. Також, кожні півроку — рік можна змінювати проект, що повністю унеможливлює професійне вигорання. Постійно нові челенджі, нові технології, постійний розвиток.
2. Дуже цінується ініціативність і бажання внести свій вклад в продукт який розробляється, а також в процеси компанії! Для мене особисто це мабуть один із основних моментів. Коли кожна ідея доноситься, обговорюється, відстоюється та імплементовується.
На сьогодні працюю в компанії 6 років і переконався, що особистий результат і досвід кожного є результатом відповідного вкладу в командну роботу.

Поддержали: Maria ChunysSEVEN

Працюю в компанії SEVEN більше 5 років. За цей період вона динамічно розвинулася та досягла високих результатів серед інших IT компаній.
У нас дружній колектив і лояльне керівництво. Завжди цікаві та різноманітні проекти як у сфері WEB-розробки так і в розробці мобільних аплікацій. У кожного є можливість розвиватися та вдосконалювати свої навички.
Компанія створила затишну робочу атмосферу, в якій хочеться працювати.

Поддержали: Maria ChunysSEVEN

В свою очередь, могу согласиться с комментариями ниже, где сказано, что кому то компания просто не подошла. Мне довелось работать с рекрутёром Людмилой — очень крутым проффесионалом своего дела, и просто приятным человеком.

Проработал в компании около года (WebRTC специалист/DevOps), и за всё это время не пожалел ни на секунду, что начал работать с данной компанией. Адриан — так же является большим вдохновителем и экспертом в своей области (по правде говоря, до сих пор уверен, что он является экспертом в очень многих областях программирования =)). Мне было очень приятно с Адрианом и его командой (привет Ярослав, Юлий), где все ребята являються очень крутыми спецами, и тоже очень широкого профиля (фуллстаку не надо на каждый пчих звать девопса что то починить, или подключать на тестовом сервере тот же ssl. Легко справляется сам). Все очень отзывчивые и сплочённые.

Ну и наверное самый главный консёрн всех здесь)
За всё время работы, у меня ни единного раза не возникло никаких проблем с выплатами. Всё платилось в сроки, и в полном обьёме. Не знаю чего, как и кто там что не поделил, но по моему, если делать свою работу нормально то с этим вопросом проблем нету. Ну по крайней мере у меня было так =)

Ещё раз спасибо огромное Адриану и команде!
Надеюсь, в будущем мы ещё с Вами поработаем =)

Поддержали: SEVENOksana Chunis

Скоро буде вже рік, від того моменту, як я очікую виплату своєї ЗП. Колеги, за деталями співпраці з Севен, прошу звертайтеся в приват

Поддержали: Oleg

Юліє, нагадаю Вам, що співпраця з Вами припинилася у зв’язку з порушенням саме Вами умов договору та неналежного виконання своїх зобов’язань.
Думаю, не зовсім коректно буде виносити на загал той «творчий» спосіб, в який Ви вирішили вийти зі співпраці.
Надалі, ми свідомо прийняли рішення не витрачати час на реагування по всіх ваших відгуках через адміністрацію сайту ДОУ (як вимушені це були робити двічі рік тому назад, довівши неправомірність ваших методів та спроб заподіяння нам репутаційної шкоди з використанням осіб, які ніколи не мали жодного відношення до співпраці з нашою компанією та спеціально створених для цього аккаунтів «програмістів» на сайтах DOU та LinkedIn).
Додатково нагадуємо, що минулого року Ви проігнорували наші офіційні звернення з метою врегулювання усіх спірних моментів. Власне, цей процес зупинився виключно через Вас.
Відповідно, якщо Ви все ж вирішили на них відреагувати, то будемо раді завершити цю справу. Оскільки, той факт, що Ви просто шкодите репутації компанії у будь-який доступний Вам спосіб скоріш за все є показником відсутності аргументів з Вашої сторони для продовження врегулювання ситуації належним чином.

Фінансову винагороду досу не виплатили за квітень 2019.

Поддержали: Oleg

Кидають на гроші , чекаю вже 6 місяць , мотивували до недавна тим що замовник не підписує акти ,в результаті ігнорують повідомлення .Велика текучість кадрів , команди не встигають спрацюватись , люди йдуть через затримки з виплатами постійно .

Working at SEVEN was an experience of a lifetime.
It’s hard for me to tell you all about things that I learned as Junior QA there, but I can say 1 thing for certain — there wouldn’t have been a better place for me to work with requirements, client communication and testing than there, even if I had searched harder back at the time.
Company has challenging, yet interesting projects to offer those, who are willing to participate. Team of professionals among developers won’t let you down when you co-operate with them. Pressure situations were always resolved quickly — managers make sure that everyone does their job comfortably and by the books. I was even able to learn a few things about business analysis, provide client demos and even prototype a functionality for the ERP system(in co-op with a dev team) from the scratch — no other company would probably let their Junior employee do that, but SEVEN has confidence in those whom they hire and this was not just a leap of faith.
Overall I thank them for the experience I received and wish you to keep getting more enthusiasts in your growing development family.

Dear Victor, we are very flattered to read your review because from our perspective this cooperation was really great as well. You are very persistent, meticulous, goal-oriented, reliable and responsible. The quality of your work was always excellent and never required a double check.
Thank you a lot and we wish you all the best!

Working for SEVEN was a great experience, and here is why:
SEVEN has the super productive atmosphere in their company. It helped me in my professional and in personal growth as well.
People that you can meet there are just amazing, very friendly and supportive.
If you are the person who loves to learn new things and overcome new challenges you should definitely try to get a job at SEVEN

Thank you, Filip, for your nice words.
We have very nice memories of working with you!
You are a real professional and excellent team player. And you know that we appreciate this quality a lot.
Good luck!

Всі написані коментарі — відносні. Комусь компанія просто не підійшла. Щодо мене, мені пощастило на початку працювати з рекрутером Ольгою, дуже приємна дівчина, з нею легко комунікувати. Відповідала на всі мої питання вчасно, надала інформацію про вакансію та колектив. Атмосфера в компанії дружня, хороший колектив та гнучкий графік. З командою працювати легко, всі один одному допомагають.

Проходила співбесіду із HR спеціалістом Світланою, FB мала отримати ще минулого тижня, як результат, вже 2 тижні без відповіді, і скоріше всього я її і не отримаю. Звичайно про співпрацю із компанією з таким відношенням до потенційних кандидатів і мова не йде. Проте хотілось би , щоб ми не забували про правила елементарної вічливості та поваги до часу один одного навіть, якщо — це відмова.

Ольга, дякуємо за ваш відгук.
Знаємо, що Ви обговорили його та ситуацію, що склалася, зі Світланою в листуванні.
Дублюємо її відповідь сюди:

" Ольга, Ми з Вами у завершенні розмови домовлялися, що розглянемо Вашу кандидатуру і щодо подальших кроків будемо повідомляти у разі позитивного рішення. Оскільки за результатами конкурсу ми надали перевагу іншим кандидатам, відповідно, до подальших етапів Вас не запрошували.В силу стислих термінів та опрацьованої кількості кандидатів ми надавали зворотній зв’язок за запитом.
Зі свого боку приношу вибачення, що не до кінця прозоро пояснила подальші кроки. І прошу цю ситуацію не ототожнювати з компанією Seven, адже я виконую функцію консультанта.Ще раз дякую Вам за участь і зацікавленість.
Сподіваюся, Ви вже знайшли компанію, яка відповідає Вашому досвіду та цінностям."

Все относительно. В отличии от предыдущего комментария про компанию остались хорошие воспоминания. С оплатой проблем не было. Тот же Костя Марчук, о котором упоминалось, в свое время подкинул интересный проект на фрилансе. Без денег не оставили.

Співпрацював із даною компанією приблизно рік назад дистанційно. Оплати за роботу не бачу по цей день. Великий привіт менеджерам Ігору Федорову, Константину Марчуку та іншим співробітникам, які запропонували роботу і в результаті залишили без грошей

Компанія динамічно розвивається, активно працює над підвищення рівня зрілості.

В компанії є відсоток справжніх професіоналів, з котрими приємно працювати. Достатньо великий потік кадрів. Процесів нема, все відбувається вже і негайно. Багато проектів для мобільних аплікацій, проте тестових девайсів немає, що ускладнює роботу. Немає чіткого графіку видачі заробітньої плати і її часто затримують. Якщо стався факап з вини клієнта то винна буде команда. Людина (ВА, QA), котра працює з клієнтом відповідає за вчасне отримання оплати від нього. Попри це все є багато цікавих проектів.