Serverless Team

Лісабон (Португалія)

Працюю в компанії на посаді PM трохи більше, ніж півроку. Це мій перший досвід роботи в ІТ, тому було цікаво, на скільки мене вистачить. Зараз розумію, що якби потрапила в іншу команду, то не факт, що хотіла би залишитися у цій сфері. Все ж таки ритм IT не всіх. Але поки не спробуєш, не дізнаєшся.

Новачкам (особливо non-technical) надзвичайно важливо мати supportive колектив — щоб можна було без страху йти на внутрішні зідзвони, знати, що отримаєш відповіді на свої питання та відчувати себе цінною частинкою команди. У мене цей match стався, тому я рада, що набираюся досвіду та маю бажання продовжувати це робити :)

Підтримали: Oleh HlynkaKyrylo Kozak

Всі подумають, що я заставляю вас писати ці відгуки... що ви робите!

(Дякую)

Добрий вечір, дуже не задоволений вашим форматом, не було навчання і не було підтримки від когось з вашої команди, відповідали тільки ті самі люди, що проходили навчання. До того ж не було ніякої теорії, були тільки завдання і опис завдання, що важко назвати теорією, погодьтеся. І наостанок Кирило Козак, дуже груба і пихата людина, нічого не відписує і не відповіла нічого, коли пройшов термін, враження, наче з ним говорить якийсь непотріб, але то ж ні, то живі люди.
Я рекомендуватиму не співпрацювати з цією компанією.

Підтримали: Ольга Шевель

Станіслав, я так розумію ви подавались на trainee та проходили наш потік, і зрештою ми вас не взяли. Фідбек отримав. Мені дуже шкода, що ви нам не підійшли. Бажаю вам успіхів!

Ось і пролетіли пів року як я працюю в Serverless Team 🙂

Це моя перша робота в ІТ компанії, так що напишу просто, в декілька пунктів, те що важливо для мене:
1. Гарний колектив, є ментор до якого можна звернутись
2. Цікаві проекти — можливо мені поки що щастить 😀
3. Зарплата вчасно, регулярний перегляд
4. Є бенефіти на всілякі ніштячки
5. Заняття з англійської мови
6. Доступ до курсів (я користувався курсом по тайпскрипту та AWS, пройшов сертифікацію AWS Cloud Practitioner).
7. Робочий макбук
8. 100% ремоут

Не знаю що ще розповісти, нехай кожен проставить собі плюси та мінуси біля кожного пункту. Особисто я задоволений на 100% 🙂

Успішно пройшов академію у Serverless й отримав свій перший офер в програмуванні й повністю задоволений, якщо коротко, хочете дізнатися більше — читайте далі:)

Після завершення академії я почав розвиватись у компанії — мене просто брали за ручку й вели світом програмування, показуючи різноманітні фішки й лайфхаки, роз’яснюючи мої помилки, яких було немало на початку.

В компанії є невеличка кількість бенефитів для робітників — грошики на спортзал, психолога, масажі й інші, це приклад того, чим користувався я для відновлення після роботи.

Є внутрішні заняття з англійської, але якщо ви вже маєте вчителя, на preply наприклад, то зможете сплачувати його з тих же самих бенефитів!

З самого початку мого шляху у цій компанії мені стало зрозуміло, що компанія дуже добре цінує своїх співробітників, допомагає й підтримує їх розвиток.

Регулярний перегляд заробітної плати, власний MacBook, робота віддалена... далі, далі й далі — це можна робити ще довго!

На завершення хочу сказати, що робота в Serverless — це найкращий сценарій для початку моєї кар’єри, навіть кращий, ніж я собі міг уявити:)

Ще скажи що сам написав пост без ChatGPT

(Дякую!)

Дивний досвід відбувся з цією компанією.
Відгукнувся на вакансію Trainee Backend Developer, як я зрозумів, це взагалі мав бути краш-курс для початків, а не вакансія для однієї людини. Мені швидко відповіли, добавили в чат, де кожного дня долучалися учасники, надали посилланя для підготовки і з 1 числа повинно було щось початися, але що саме нам ніхто не пояснив, ніяких організайних питань. Але через пару днів мене видалил з чату без всяких пояснень, і на пошту не відповідали.
Було б чудово почути хоч якусь відповідь...

Вакансії Serverless Team