Serpstat

81...200 спеціалістів
Київ, Одеса, Черкаси

5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Начав работать в Serpstat, сразу почувствовал, что попал туда, куда всегда хотел. В компании семейная атмосфера, интересные задачи и наверное один из самых крутых стеков технологий, который может быть.

Підтримали: Maksym Astakhov

Сравнивая с предыдущими местами работы могу сказать: тут просто суперская атмосфера и отношения в коллективе. Интересные и сложные проекты не дают скучать ни дня.

Підтримали: Maksym Astakhov

В компании хорошая атмосфера — способствует развитию и творчеству.

Підтримали: Maksym AstakhovAndrii Zadorozhniy

За свою историю работы — лучшая компания, в которой мне довелось работать.

Підтримали: Elena SorochanMaksym Astakhov

Пользуюсь сервисом ежедневно.
API позволяет круто автоматизировать работу с данными.
Крутая техподдержка. Вопросы решаются в течение часа.

Підтримали: Maksym Astakhov

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 93/100

Проголосував 41 співробітник
 • Компенсація
  84%
 • Умови праці
  97%
 • Кар’єра
  93%
 • Проєкт
  94%
 • Компанія
  96%
 • Лояльність
  96%

Вакансії Serpstat