Serpstat

Київ, Одеса, Черкаси

Онбординг в Serpstat-і, я можу сказати, був найкрутіший із багатьох, через які я проходила. Все чітко й зрозуміло що треба зробити, программа навчання та куратор, який завжди на зв’язку — це головні, але не всі переваги.
Та після онбордингу я залишаюся задоволеною працюючи в цій компанії. Дуже не люблю концепцію «сімейності» на роботі, та Serpstat не позиціонує себе такою компанією, тут більше всі у приятельських стосунках, коли ти можеш вільно поговорити з колегою як на професійні теми, так і поговорити про справи в житті.
Дуже професійний колектив, проджект менеджери дійсно знають все про продукт та завжди можна звернутися за порадою.

Сподобалось в Serpstat все, з першого погляду, від колу з HR та онбордингу до перших онлайн та офлайн зустрічей з командами. Компанія дозволяє співробітникам зростати професійно як під час виконання буденних задач, так і під час реалізації власних фахових задумів (які, до речі, завжди вислухають і допоможуть порадами). Найбільше гріє те, що в процесі помічають вектори, в яких ти не тільки найбільш ефективний, а й найбільш зацікавлений, допомагаючи фокусуватись на бажаному напрямку. В процесі розвитку всередині компанії культивується самостійний розвиток найважливіших хард та софт скілів.

Підтримали: Mark BilimЯн Тишковский

Начав работать в Serpstat, сразу почувствовал, что попал туда, куда всегда хотел. В компании семейная атмосфера, интересные задачи и наверное один из самых крутых стеков технологий, который может быть.

Підтримали: Ekaterina HordiienkoMaksym Astakhov

Сравнивая с предыдущими местами работы могу сказать: тут просто суперская атмосфера и отношения в коллективе. Интересные и сложные проекты не дают скучать ни дня.

Підтримали: Maksym Astakhov

В компании хорошая атмосфера — способствует развитию и творчеству.

Підтримали: Maksym AstakhovAndrii Zadorozhniy

За свою историю работы — лучшая компания, в которой мне довелось работать.

Пользуюсь сервисом ежедневно.
API позволяет круто автоматизировать работу с данными.
Крутая техподдержка. Вопросы решаются в течение часа.

Підтримали: Maksym Astakhov

Вакансії Serpstat