.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту

Captain Growth

В мене повірили, дали мені замість тестового завдання кілька тестових робочих днів, за які я зміг показати, що щось можу і я досі працюю тут, бо мені подобається.
Колектив неймовірний, відповідь на свої питання ти знайдеш в будь-якому випадку, бо навіть при зайнятості, колеги знаходять час, щоб доступно пояснити. За рахунок цього вчитись тут дуже швидко. Атмосфера стартапу з підтримкою великої компанії, це те що треба для розвитку.
Контора топ, раджу.