3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в чудовій компанії Marketing Link вже пів року.
Дуже подобаєтсья як вибудувані процеси в компанії.
В компанії є курси англійської, також є можливості для професійного зростання так як задачі є різної складності і якщо самотижки не можеш впоратись є до кого звернутися по допомогу.
Я працюю віддалено було приємно що компанія надала необхідну якісну техніку для роботи.
В тебе є можливість впливати на процеси, можна завжди запропонувати покращення або зміни до процесів роботи і тебе вислухають і пояснять можливість їх втілення.

Днями моя річниця професійних онлайн-взаємин із командою Marketing Link.
Перший досвід в діджитал маркетингу виявився для мене максимально вдалим, насиченим та корисним. Маю багато кейсів співпраці офлайн, проте досвід онлайн — продуктивніший в рази, як на мене.
Якщо все буде норм — працюватиму ще рік, і ось мої причини продовжити співпрацю:
❤️ чіткі правила — чудова організація процесу, коли не тільки зрозуміло що робити та в кого запитати, а ще й є можливість висловити свою думку та ідею.
❤️ розкішна команда — безумовна підтримка, сприяння та загалом класний вайб.
❤️ мотивація до розвитку — як мінімум англійська мова коштом МЛ + конференції, нетворкінги, тренінги та багатезно безцінних порад шеф-менеджера, а найголовніше власний приклад керівника та досвідчених колег.
❤️ своєчасні розрахунки — чітко, офіційно, планомірно, відповідно до досягнень та результатів.
❤️ забезпечення для роботи — в моєму розпорядженні MacBook, кілька блоків резервного живлення та всі необхідні для роботи програмні продукти — все це я отримала для комфортної роботи, по пошті, від компанії на час співпраці.
❤️ керівник — не зустрічала ще таких як він та підозрюю, що це взаємно) він показує приклад сильних процесів і уважний до динаміки розвитку команди — як на мене, це розкіш в наш час.

Резюмуючи — мені пощастило з вибором, знайте!🙂

Підтримали: Олена Похиленко

Працюю з Marketing Link з 21 жовтня 2016 року по контенту.

Оперативно реагують на необхідні зміни. Декілька разів переглядали вартість послуг за 7 років співпраці.

Розпочинали з одного меблевого магазину, й на цю мить працюємо по всіх проєктах.

Рекомендувала знайомим та вам рекомендую співпрацю з Marketing Link!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.