16 січня 22:45

Катерина Осадча

Хочу поділитися позитивним враженням від роботи в SeoProfy. Працюю на посаді Editor вже 3 місяці. Онбординг пройшов комфортно і зрозуміло, без хаосу та стресу, бо компанія пропонує навчальну платформу з усіма матеріалами. HR і ментор дійсно підтримували та були завжди на зв’язку.
Умови праці стали вирішальною перевагою для мене при виборі місця роботи. Графік гнучкий, робочі платформи зрозумілі, процеси добре організовані. Окремо приємно, що компанія пропонує бенефіти. Є можливість працювати з психологом, проходити навчання та брати участь у корпоративних заходах.

Підтримали:  Iryna Pylypenko

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.