Ось уже як півроку я працюю в компанії SeoProfy. Усім абсолютно задоволений, а саме, чудовим колективом, згуртованою роботою, керівництвом, що розуміє, і дружньою атмосферою в компанії.

Підтримали: Iryna Bakhmachuk

Нещодавно я приєднався до компанії SEOPROFY і можу сказати, що моя адаптація пройшла легко і без особливих труднощів. Під час випробувального терміну я отримав необхідну підтримку та допомогу від своїх колег і керівництва, що допомогло мені швидко освоїтися і проявити свій потенціал.

Особливу увагу я хочу звернути на оточуючих мене людей. Це теплий і дружелюбний колектив. Колеги завжди готові допомогти і підтримати, і я щасливий бути частиною такої єдиної та чуйної команди.

Робота у цій компанії приносить мені задоволення і стимулює мій професійний розвиток. Я вдячний за можливість працювати тут.

Підтримали: Iryna Bakhmachuk

Я работаю в SeoProfy уже почти 6 лет. Начинала с позиции Outreach Specialist, и вместе с компанией выросла до позиции Senior Outreach Specialist. Всё это время работаю удалённо, но это не мешает мне тесно взаимодействовать с коллегами, активно принимать участие в рабочих процессах. Хочется отметить, что коллектив у нас действительно слаженный, все нацелены на результат и делают всё возможное для его достижения. SeoProfy — это то место, где можно и нужно расти и развиваться, здесь можно встретить своих единомышленников и даже обрести друзей. Я очень рада, что когда-то мне повезло стать частью этого прекрасного коллектива. Надеюсь, что вместе нас ждёт ещё много достигнутых целей, покорённых вершин, ТОПовых проектов.

Працюю в компанії півроку. Можу сказати, що компанія перевершила мої очікування. Для мене як для Sales завжди було важливо «нічого не впарювати» тут дійсно навчають вести переговори зі сторони експертизи, а не маніпулювання, це для мене великий плюс. Керівництво завжди йде на зустріч, гнучкий графік дозволяє мені не відкладати особисті справи на потім, а встигати все. Компанія, де дійсно можна розвитися як спеціаліст, та заробляти.

Підтримали: Yulia LebedevaIryna Bakhmachuk

Працюю в SeoProfy вже більше року, і цей час пролетів дуже швидко.

Я і до працевлаштування знав, що це топова українська компанія, а зараз можу це підтвердити і з власного досвіду. Сеопрофі — це комьюніті професіоналів з правильними моральними цінностями, які орієнтовані на результат. Тут немає лишньої бюрократії і в такому колективі хочеться розвиватися як спеціаліст.

Підтримали: Yulia LebedevaIryna Bakhmachuk

Добрый день. Работаю в компании SeoProfy больше 4х месяцев. На данном этапе всем доволен. Прекрасный коллектив, понимающее руководство, современные корпоративные ценности. Также гибкий график работы является неоспоримым плюсом.

Підтримали: Yulia LebedevaIryna Bakhmachuk

Працюю в компанії уже більше 4-х років.
Скажу зі свого досвіду це дійсно те місце, де можливий стабільний розвиток у всіх розуміннях (як кар’єрний так і фінансовий).
Дуже радує відсутність бюрократії та прямий контакт з керівництвом. Ініціативи завжди будуть розглянуті та підтримані.
Також варто відзначити багато цікавих проектів та клієнтів з різних куточків світу. Свої власні інструменти для аналізу пошукової видачі на всього що з цим зв’язано, допомогли створити унікальні підходи до роботи.

А про різні фішки по типу корпоративних занять англійською, тренінгів по діалогам з клієнтами, по саморозвитку, активні корпоративні заходи і т.д. можна годинами описувати.

Працюю в компанії 2+ роки, на данний момент всім задоволена — чудовий колектив, розуміюче керівництво, є корпоративні цікаві заходи, тренінги
Та зручний графік роботи, з яким я встигаю все що задумала)

Працюю півтора року в SeoProfy. на данному этапі задоволений. Гарно, що компанія чесна та лояльна до своїх працівників, існує прозора двостороння комунікація з досить швидкою реакцією на запити співробітника. Особливо подобається відсутність примусу в деяких робочих питаннях — робити те що ти не хочеш (в здорових рамках) тебе не змушують.

На даний момент працюю в компанії вже більше півтора року. За цей час в мене склалося досить позитивна думка про про неї. Тут є все що треба для комфортної роботи: можливість для карʼєрного та професійного росту, гнучкий робочий графік та дружній колектив. Жодного разу не затримали зарплатню та не було якихось бюрократичних проблем. Видно, що компанія постійно хоче розвиватися та ставати кращою, керівництво завжди відкрите для пропозицій та час від часу про це нагадує. HR часто придумують різні активності, то ж сумувати теж не доводиться.

Підтримали: Yulia LebedevaIryna Bakhmachuk

Працюю в SeoProfy трохи менше пів року на позиції Middle Outreach Specialist.

Хороша компанія. На початку довчився і прокачався як спеціаліст. І продовжую далі рости з командою. В компанії створені всі умови для цього. Цікаві проекти, компетентна і досвідчена команда. Класні HR спеціалісти. Виплачення нагороди за роботу вчасне.

Приємна компанія для роботи та росту. Рекомендую. Радий бути частиною команди SeoProfy.

Підтримали: Yulia LebedevaIryna Bakhmachuk

Всім привіт! Працюючи більше року у компанії SeoProfy, я з впевненістю можу сказати, що це команда молодих спеціалістів, які дуже добре знають свою роботу і надають топовий сервіс у всіх аспектах. Максимально дружній колектив, який завжди готовий допомогти, підтримати, навчити. Також, усі працівники компанії мають можливість професійного розвитку, що, на мою думку, є великим плюсом. Що стосується питання виплат ЗП, то тут все максимално понктуально, виплати приходять у чітко зазначені терміни.

Загалом SeoProfy — це максимально комфортне місце для роботи, приємно бути частиною такого велико і дружнього колективу.

Підтримали: Yulia LebedevaIryna Bakhmachuk

У SeoProfy я працю уже більше року на позиції Event Marketing Manager і з впевненістю можу радити цю компанію для роботи.

Тут ніхто не стоїть на місці — щодня кожен працює над тим, щоб зробити все на максимум
Круто те, що можна реалізовувати всі свої ідеї. А ідей багато, бо подобається те, чим я займаюсь.

У компанії є все для комфортної роботи: офіс та можливість працювати віддаленно, гнучкий графік, Тут справді класна команда, з якою хочеться працювати. Колеги готові підтримати та допомогти у будь-який момент.

Як показує особиста практика SeoProfy є крутим місцем для роботи і розвитку своєї кар’єри. Рада бути частиною нашої команди!

Підтримали: Yulia LebedevaIryna Bakhmachuk

SeoProfy — це компанія націлена на результат. Чудово налагоджені внутрішні процеси. Мінімум бюрократії та контролю. Дружній колектив, який складається із людей, котрим дійсно подобається те чим вони займаються. Чітка та зрозуміла схема карʼєрного росту та система мотивації.
Як на мене, це однозначно та компанія у котрій хочеться розвиватись та досягати нових вершин!

Підтримали: Yulia LebedevaIryna Bakhmachuk

Всім привіт! Працюю у SeoProfy поки що не довго,але сподіваюсь на довготривалу співпрацю.Подобається команда,всі готові допомогти завжди,відчувається підтримка дуже! Приємно що є гнучкий графік роботи,та дуже класно вибудовані процеси роботи в команді,все налагоджено,як круті часи!) Мені також виділили корпоративний ноут,це дуже круто і приємно та оптимізує мою роботу)

З SeoProfy я вже майже рік і впевнено можу сказати, що це одна із найкращих компаній, де я працювала. Тут все побудовано на професіоналізмі та довірі, і я рада, що такий підхід дозволяє розкривати свої найкращі якості та постійно розвиватися.
Компанія дозволяє проявляти ініціативу і брати все більше відповідальності — а значить, зростати у професійному плані. Керівництво завжди йде назустріч, щоб обговорити ваш план розвитку і допомогти у вашому становленні як експерта. Грошова винагорода відповідає очікуванням і є система бонусів, яка дуже мотивує.
Це без перебільшення команда мрії, де кожен працює на результат. Приємно мати справу з людьми, які щиро люблять те, чим займаються — це заряджає енергією та позитивом!
Дуже рада бути частиною команди!

Підтримали: Yulia LebedevaIryna Bakhmachuk

Працюю в компанії майже 3 роки. Прийшов на позиції SEO Team Lead, а на даний момент займаю позицію Deputy Head of SEO.
В компанії є чудову можливість проявити себе і вирости від Джуна до Тім ліда за декілька років (є реальні кейси :)
Компанія досить лояльна до своїх співробітників — навіть, якщо проект призупинив роботу, то компанія переключає Вас на інший проект і дає можливість проявити себе там (звісно якщо ви норм, а не ледар)

Молодий колектив, мінімум бюрократії і у спеціалістів є все необхідне для роботи та розвитку.
В компанії немає різних «трекерів монітору», але є чітке розуміння (у мене як у тім ліда) скільки має часу працювати і викорувати ту чи іншу задачу, тому ті хто не готовий норм працювати — довго не затримуються)

Своєчасність ЗП та норм техніка/ноути — я думаю це must have в сучасній SEO-компанії

Работала в компании почти 2 месяца.
О самой компании ничего плохого сказать не могу, прекрасные условия работы, коллектив, HR, тимбилдинг на высшем уровне, все очень добродушно настроены на знакомство с новенькими, а HR Юля и администратор офиса Лена делают все для улучшения)
Но вот, конкретно мне попался отдел и тимлид в которых есть какие-то бюрократические отношения, которые к сожалению важнее рабочих, плюс разговоры за спиной — не самое приятное.
Размер и выплаты зп в точности как и обещано, никаких нарицаний.
Выдают нормально работающие ноутбуки, в офисе есть все нужное.

Іванна, доброго дня)
Дякую за детальний відгук. Для нас дуже важливо, щоб командам SeoProfy працювалося комфортно та завжди була можливість професійного росту. Тому дякую за Ваш фідбек, беремо в роботу дану ситуацію, та прояснюємо момент з бюрократією та елементами прозахідного менеджменту. Та, навіть, не дивлячись на COVID, за останній рік нам вдалося вирости в 2 рази, нас вже 100+ працівників і ми продовжуємо рости та розвиватися. Хто робить помилки, той швидше дійде до цілі! Значить ми на правильному шляху 😊 А Вам бажаю якнайшвидше знайти своє місце професійного розвитку та натхнення!

Вакансії SeoProfy

• Sales manager, Київ, за кордоном, віддалено