SeoProfy — це компанія націлена на результат. Чудово налагоджені внутрішні процеси. Мінімум бюрократії та контролю. Дружній колектив, який складається із людей, котрим дійсно подобається те чим вони займаються. Чітка та зрозуміла схема карʼєрного росту та система мотивації.
Як на мене, це однозначно та компанія у котрій хочеться розвиватись та досягати нових вершин!

Всім привіт! Працюю у SeoProfy поки що не довго,але сподіваюсь на довготривалу співпрацю.Подобається команда,всі готові допомогти завжди,відчувається підтримка дуже! Приємно що є гнучкий графік роботи,та дуже класно вибудовані процеси роботи в команді,все налагоджено,як круті часи!) Мені також виділили корпоративний ноут,це дуже круто і приємно та оптимізує мою роботу)

З SeoProfy я вже майже рік і впевнено можу сказати, що це одна із найкращих компаній, де я працювала. Тут все побудовано на професіоналізмі та довірі, і я рада, що такий підхід дозволяє розкривати свої найкращі якості та постійно розвиватися.
Компанія дозволяє проявляти ініціативу і брати все більше відповідальності — а значить, зростати у професійному плані. Керівництво завжди йде назустріч, щоб обговорити ваш план розвитку і допомогти у вашому становленні як експерта. Грошова винагорода відповідає очікуванням і є система бонусів, яка дуже мотивує.
Це без перебільшення команда мрії, де кожен працює на результат. Приємно мати справу з людьми, які щиро люблять те, чим займаються — це заряджає енергією та позитивом!
Дуже рада бути частиною команди!

Працюю в компанії майже 3 роки. Прийшов на позиції SEO Team Lead, а на даний момент займаю позицію Deputy Head of SEO.
В компанії є чудову можливість проявити себе і вирости від Джуна до Тім ліда за декілька років (є реальні кейси :)
Компанія досить лояльна до своїх співробітників — навіть, якщо проект призупинив роботу, то компанія переключає Вас на інший проект і дає можливість проявити себе там (звісно якщо ви норм, а не ледар)

Молодий колектив, мінімум бюрократії і у спеціалістів є все необхідне для роботи та розвитку.
В компанії немає різних «трекерів монітору», але є чітке розуміння (у мене як у тім ліда) скільки має часу працювати і викорувати ту чи іншу задачу, тому ті хто не готовий норм працювати — довго не затримуються)

Своєчасність ЗП та норм техніка/ноути — я думаю це must have в сучасній SEO-компанії

Работала в компании почти 2 месяца.
О самой компании ничего плохого сказать не могу, прекрасные условия работы, коллектив, HR, тимбилдинг на высшем уровне, все очень добродушно настроены на знакомство с новенькими, а HR Юля и администратор офиса Лена делают все для улучшения)
Но вот, конкретно мне попался отдел и тимлид в которых есть какие-то бюрократические отношения, которые к сожалению важнее рабочих, плюс разговоры за спиной — не самое приятное.
Размер и выплаты зп в точности как и обещано, никаких нарицаний.
Выдают нормально работающие ноутбуки, в офисе есть все нужное.

Іванна, доброго дня)
Дякую за детальний відгук. Для нас дуже важливо, щоб командам SeoProfy працювалося комфортно та завжди була можливість професійного росту. Тому дякую за Ваш фідбек, беремо в роботу дану ситуацію, та прояснюємо момент з бюрократією та елементами прозахідного менеджменту. Та, навіть, не дивлячись на COVID, за останній рік нам вдалося вирости в 2 рази, нас вже 100+ працівників і ми продовжуємо рости та розвиватися. Хто робить помилки, той швидше дійде до цілі! Значить ми на правильному шляху 😊 А Вам бажаю якнайшвидше знайти своє місце професійного розвитку та натхнення!

Вакансії SeoProfy