Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!

Seniordev

Киев, Львов, Берген (Норвегия)

Несколько дней назад проходил собеседование в этой компании.
Впечатления остались очень положительные:
— приятный, доброжелательный и заинтересованный в Вас рукрутёр,
— опытный и интересный в общении тех лид/основатель компании,
— удобный и просторный офис с видами на Родину-мать,
— прекрасный компенсационный пакет,
— дружелюбная командная атмосфера.

Очень рекомендую эту компанию!

Дуже не стабільна і не передбачувана компанія.
В разі скорочення на проекті заміну швидше за все не знайдуть.
Кар’єрні можливоісті і бізнес тріпи це явно не про них.

Поддержали: Олег Ивашко

Назаре, дякуємо, що поділився своєю думкою, ми вітаємо будь — які чесні коментарі. На справді, ситуація коли потрібно відпускати когось із команди за причиною скорочення проекту для нас так само неприємна, але в будь — якому бізнесі завжди є непередбачувані ризики, які нам не подобаються, як то стабільність проекту/клієнта, наприклад, але ми змушені їх приймати.

Цікаві проекти, нові технології і без бюрократії :)