Tired of outsourcing? Get hired at a top product startup from Silicon Valley 🚀

Seniordev

Киев, Львов, Берген (Норвегия)

Дуже не стабільна і не передбачувана компанія.
В разі скорочення на проекті заміну швидше за все не знайдуть.
Кар’єрні можливоісті і бізнес тріпи це явно не про них.

Назаре, дякуємо, що поділився своєю думкою, ми вітаємо будь — які чесні коментарі. На справді, ситуація коли потрібно відпускати когось із команди за причиною скорочення проекту для нас так само неприємна, але в будь — якому бізнесі завжди є непередбачувані ризики, які нам не подобаються, як то стабільність проекту/клієнта, наприклад, але ми змушені їх приймати.

Цікаві проекти, нові технології і без бюрократії :)

Хахаха, весёлое название :)

Поддержали: Влад Соломенюк