Sembly AI

21...80 спеціалістів
Одеса, Нью-Йорк (США)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

One of the best things among others that I like is a very friendly atmosphere, no stress environment. Work-life balance. The set goals are clear and possible to achieve. There is room to offer your solution or vision. The work is dynamic which makes it really great. You can grow in this company bringing value at the same time. This is the most friendly team of people I’ve ever worked with.

Підтримали: Alina Yablonska

Моя первая компания, где я работала full-time, остались тёплые воспоминания.

Дружеская атмосфера, удобный график, чуткое руководство. Отдельно хотелось бы отметить отсутствие бюрократии и всегда идущее навстречу руководство — Артема.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.