Selecto

Львов, Ровно

Пропрацював у компанії Selecto 3 роки. Чудове місце для професійного розвитку, де можна попрацювати із різноманітними проектами. Затишний офіс та приємні люди, створюють особливу атмосферу роботи.
Рекомендую для людей, які хочуть реалізувати свій потенціал та хочуть впливати на рішення у проектах/компанії.

Поддержали: Nazar Yurystovskyy

Отличная компания. Дружный коллектив, человеческое отношение со стороны руководства, помогают разобраться и решить все вопросы. Работать было приятно, все предельно честно и прозрачно. Остался приятный осадок ностальгии.