Selecto

81...200 спеціалістів
Львів, Рівне

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Не дивлячись на те, що я з вами з Selecto не довго, можу впевнено сказати, що Selecto круті. В Україні на ринку є багато оutsource компаній, як в Києві так і у Львові чи інших містах, але чим відрізняється Selecto так це дизайн команда, відношення до дизайнерів, розвиток, активності і т.п. Дуже круто, що ви стараєтесь працуювати з такими активностями як Discovery і User Research, не багато компаній в Україні вирористовують підхід до виконання проєктів як у вас і це вам дає перевагу. Продовжуйте в тому ж русі.

Пропрацював у компанії Selecto 3 роки. Чудове місце для професійного розвитку, де можна попрацювати із різноманітними проектами. Затишний офіс та приємні люди, створюють особливу атмосферу роботи.
Рекомендую для людей, які хочуть реалізувати свій потенціал та хочуть впливати на рішення у проектах/компанії.

Отличная компания. Дружный коллектив, человеческое отношение со стороны руководства, помогают разобраться и решить все вопросы. Работать было приятно, все предельно честно и прозрачно. Остался приятный осадок ностальгии.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.