Я працюю в Seedium вже близько 2-ох років. Це 2 роки навчання, особистісного зросту та співпраці з неймовірними професійними колегами. Вони — справді особливі, завжди готові підтримати та допомогти, що робить робоче середовище надзвичайно комфортним та дружнім.
Особливе місце у моєму серденьку займають наші зустрічі, які завжди наповнені позитивними емоціями та відчуттям єдності.

За цей час я також значно зросла як спеціаліст. Оскільки компанія завжди пропонує різноманітні навчальні програми, які дозволяють вдосконалювати навички (як hard, так і soft скіли). Також великим плюсом для мене є спікінг клаби із нейтів спікером та додаткові уроки англійської.

Справжнє відчуття, що я на своєму місці, де мене цінують і де мої ідеї можуть стати частиною чогось великого. Тут ніколи не стоїш на місці — завжди є простір для зростання.

Seedium — це місце, де ти розвиваєшся, ростеш і допомагаєш іншим рости. І це дійсно круто! 🙌

Підтримали: Vadim Tarasenko

Я працювала в Seedium більше року, тому вже маю чітке уявлення про компанію та можу обʼєктивно поділитися своїм враженням про неї.

Перш за все хочеться виділити професіоналізм та людяність, як керівника компанії так і всіє команди! Тут панує дуже дружелюбна та доброзичлива атмосфера, яка надихає працювати з цими людьми та робити свою роботу якомога краще! Колеги завжди відгукуються на всі твої прохання та пропозиції, готові допомогти, а керівництво чує та поважає твою думку!

Праекти дуже різноманітні та цікаві. Я мала змогу працювати, як з командою, так і самостійно, в обох випадках я здобувала все більше і більше важливого для мене досвіду і постійно відчувала прогрес, що є дуже важливим показником для мене)

Було неймовірно приємно та пізнавально працювати з командою Seedium! Ціную та поважаю кожного мого team member! Вірю, що в майбутньому ми іще матимемо змогу попрацювати разом над великими та складними проектами!
Seedium назавжди в моєму 🤍!

Підтримали: Vadim TarasenkoSvitlana Viitik

Лєра, дякуємо тобі за ці теплі слова!
Щиро раді співпрацювати із такими чудовими спеціалістами як ти)

Проходив співбесіду на QA інженера 4.03.2024, з діалогу Світлани їм дуже був терміново потрібен куа тому що людина йде на операцію тому чим швидше знайдуть тим краще.
Фідбек очікую від 04.03.2024 а вже 12.03.2024. Я не рекомендую цю компанію до співпраці особливо з таким підходом до найму.

Доброго дня, Ігоре!
Нам дуже прикро, що у вас склалось негативне враження про компанію через затримку фінального зворотнього звʼязку.
Однак, будучи залежними від стратегії формування команди з боку клієнта, ми очікували на його розгляд вашої кандидатури значно довше, ніж розраховували, і орієнтували вас. Власне, про те, що чекаємо на фідбек клієнта і не маємо інших новин для вас я й зазначала у нашому останньому листуванні від 05.02.2024.
Додатково хочу зауважити, що під час проходження внутрішніх етапів інтервʼю на дану позицію (HR та технічне) ми максимально оперативно комунікували із вами, і жодних затримок із відповіддю не було.

Почала працювати в Seedium в квітні 2023 року в Sales відділі. Можу відмітити, що команда дуже професійна, цілеспрямовала, гнучка, та відкрита до тестування нових ідей.

Щодо загальної комунікації в компанії, то тут психологічно екологічний клімат, що дає можливість вільно спілкуватись і працювати з будь-яким спеціалістом.

Є можливість розвиватись, відвідувати профільні курси та уроки англійської мови, якщо це необхідно.

Можу рекомендувати компанію до співпраці, як сприятливе середовище для професійного та персонального зростання.

Ліза, дуже дякуємо тобі за відгук! Щиро бажаємо успіхів)

Я працював у Seedium протягом майже 2-х років. За цей час я попрацював із кількома проектами. Всі вони були складними та цікавими, завдяки ним я сильно виріс як фахівець, тому що працював з різним стеком найновіших технологій. Усі клієнти компанії були адекватні, з ними було приємно працювати.

Окремо хочу відзначити колектив, який складався з чудових людей та справжніх професіоналів, які завжди були готові допомогти та підтримати. Завдяки ним я зміг вирости у професійному плані. На щастя, токсичних людей у компанії немає.

З моменту мого приєднання до компанії, вона виросла майже в 3 рази. Це неймовірний результат. Незважаючи на це, ставлення до співробітників та теплу атмосферу вдалося зберегти та зміцнити. Компанія надає безліч бенефітів, окремо з яких хочу відзначити надання курсів англійської мови, оплату професійних курсів та програму з компенсації покупки ноутбука.

Я з упевненістю рекомендую працювати в компанії Seedium, тому що тут ви зможете сильно вирости як фахівець, працюючи у команді справжніх професіоналів. Якщо ви досі не впевнені, чи варто приєднуватися до цієї компанії, то моя відповідь — однозначно варто!

Підтримали: Vadim Tarasenko

Спасибі за відгук. Було приємно працювати в одній команді :).
Бажаємо успіхів та карʼєрного зростання!

З моменту мого приєднання до команди я був вражений рівнем підтримки, заохочення та можливостей для зростання, які я отримував.

Компанія перебуває на передньому краї технологій та інновацій. Проєкти, над якими я працюю є складними та стимулюючими, а команда неймовірно талановита та віддана своїй справі. Я багато чому навчився у своїх колег і керівників, і я відчуваю, що виріс як у професійному, так і в особистому плані відтоді, як почав тут працювати. А працюю я в цій компанії вже понад 2 роки.

За цей час компанія Seedium значно виросла. Тут цінують професійний розвиток своїх співробітників і забезпечують сприятливе середовище для розвитку. Зокрема: курси англійської мови для розробників, онлайн та офлайн тімбілдинги, оплата коворкінгу, та інше. Компанія часто організовує заходи для згуртування колективу, а також заходи, що сприяють розвитку почуття єдності. Баланс між роботою та особистим життям є чудовим. Всі ці переваги роблять компанію, на мій погляд, прекрасним місцем для роботи та розвитку.

Тож я однозначно рекомендую Seedium як чудове місце роботи для всіх, хто працює в ІТ-індустрії.

Працюю в компанії більше 3х років на позиції Front End Developer. Можу впевнено сказати що це одна із найприємніших та професійних команд в яких мені доводилося працювати.

Пропозиціям що до впровадження нових технологій, паттернів розробки, процесів менеджмента завжди приділяєтся увага. Працюючи тут я впевнений що ініціатива буде почута і аргументовано обговорена.

Компанія сприяє персональному росту. Оплачує курси для розробників, уроки англійської, офлайн мітапи. На проектах немає овертаймів. Увага до деталей і технологій розробки. Регулярний перегляд зп раз у пів року.

Однозначно рекомендую спробувати свої сили і почати працювати над крутими проектами.

Я працюю в компанії вже понад два роки, за цей час я попрацював на багатьох цікавих проєктак та виріс не тільки в професійному плані, а й як особистість. Команда з якою я працюю це професіонали та взагалі чудові люди, які завжди готові допогти розібратись в будь-якій ситуації і під час роботи ти відчуваєш себе частиною команди.

За час моєї роботи компанія постійно продовжує розвиватись, це виливається в наборі нових людей, створення нових робочих процесів та різних позаробочих активностей. Маю відмітити що компанія надає доволі багато плюшок, які дозволяють тобі ще краще сфокусуватись на роботі, це і курси англійскої, і тімбілдінг і доступ до коворкінгу та інші речі.

В цілому можу скзати що за цей час ця команда дійсно стала для мене рідною і за роки роботи я почував себе на своєму місці.

Вакансії Seedium.io