Работал в SECL Group на позиции Project Manager. За это время очень вырос как PM и получил бесценный опыт. Компания стимулирует сотрудника к развитию, предоставляя для этого все необходимые условия, начиная от поддержки ведущих специалистов компании, заканчивая большим разнообразием проектов в различных доменах. Однозначно подходит для тех, кто не боится вызовов и хочет развиваться как специалист.

Йде другий місяць війни, а підозрюю, що компанія продовжує працювати на благо москальських замовників!
У мене все. Висновки робіть самі!

нікіта семенов, прокоментуєш?

Олег, напевно з цієї причини у нас У ВСІХ 20+ вакансіях потрібна розмовна англійська? Так, у нас були проекти від російських офісів великих міжнародних корпорацій, але всі вони були відразу зупинені на початку війни. Я розумію, що в тебе і твоєї подруги є особисті претензії до мене, але писати неперевірені речі з коментарями «підозрюю» — це дуже дивно. У тебе була можливість спитати поточних співробітників, але ти цього свідомо не зробив.

По-перше, моє ім’я українською пишеться не так, можна було вивчити за рік роботи у нас. Я — Микита

По-друге, всі проекти, пов’язані з рашкою, були закриті відразу ж після початку війни, включаючи той проект, на якому ти успішно працював цілий рік: joxi.ru/Q2K3Pb4COEw9P2

По-третє, ми дійсно працюємо на благо, ось тільки на благо України:
joxi.ru/DrlDZGlHKjaKGr — ось боремося на економічному фронті, успішно допомогли вийти з рашкі кільком великим компаніям, зокрема допомагали з виходом Апворка і Нестле, навіть у особливий список ворогів російського народу потрапили. І погрози отримуємо: joxi.ru/823Mlq4tzlewLr
joxi.ru/8AnYRQWTNk59P2 — ось броники купую власним коштом. Зараз організував великий збір грошей у Нідерландах, скоро партію відправлятимемо в Україну.
joxi.ru/VrwLwLDioV9XGm — ось просимо донатити на армію та фонд Повернись живим, кожен день 5 наших співробітників роблять розсилки вже більше місяця, пожертвувань багато

По-четверте, у нас дійсно є проект для Кіа Моторс для 10+ країн, який був переданий до Казахстану, оскільки Кіа, як і всі автовиробники, йде з рашки. Всі операції будуть вестись з Казахстана, зараз клієнт передає цей і інші проекты туда. І навіть не дивлячись на це, ми відмовилися від проекту. І твоя подруга Люба це знає, бачила листування.

По-п’яте, ми більше не отримуємо прибутку, ще на початку війни я всім оголосив, що всі гроші до кінця року йдуть на підтримку співробітників, а що залишається — на армію: joxi.ru/12MnPb4TgQn95A

Але впевнений, тобі все це не важливо, як ти мені в пп і відповів раніше. Це вже другий пост у відгуках від тебе (залишу скрін твого минулого відгуку на згадку: joxi.ru/nAyDNOQH9epKV2 ) і вочевидь не останній. Тільки тобі завжди щось не подобається. І насамкінець хочу тобі нагадати, що не тільки в тебе в Україні близькі люди.

Приятная компания. Коллектив довольно сплоченный и неадекватов замечено не было. ЗП точно в срок, после увольнения полный расчет за все проработанные часы, никаких претензий. Были ребята выше рейтом у которых можно было проконсультироваться, мне не отказали/отморозились ни разу. Веселые корпоративы, мне понравилось). Так как работал на удаленке, то оценить наличие печенек и чистоту туалета не могу. В общем от работы в SECL остались приятные впечатления

Підтримали: Mykyta Semenov

Спасибо, Артем! Успехов тебе, заходи в гости и не забывай ;)

Працював в компанії більше року. Компанія займається як аутсорсом, так і продає своїх працівників на аутстаф. За період роботи побував в основному на 2 проектах (1 аутсорс та 1 аутстаф). Працівники в більшості з України (90%) та країн Західної та Центральної Азії, тому внутрішня комунікація відбувається легко та зрозуміло. Проекти різної складності та величини (від великих команд, до 2-3 розробників).
Офіс у Львові:

• Просторий, матеріально забезпечений та з кондиціонерами.
  • В наявності простора кухня, і зал з тенісним столом.
  • Можна влаштовувати позаробочі посиденьки з колегами за настільними та відео іграми (в основному тут грають у Бенг та шахи).
Позитивне:
  • Приємний і дружній колектив у львівському офісі.
  • Панує лампово-домашня атмосфера. З більшістю людей звідти підтримую товариський зв’язок й на даний момент.
  • Робочий графік/процес доволі гнучкий, що дає змогу налаштувати його зручним для вас чином.
  • Регулярний перегляд розміру винагороди, згідно результатів та soft/hard навичок (2 рази в рік).
Негативне:
  • Невикористана відпустка не компенсується при звільненні.
  • Подвійні стандарти по відношенню до тебе після звільнення.
    Не зважаючи на всю дружню атмосферу та хороші відносини, після звільнення тобі не дозволять відвідати корпоратив в якості «гостя». Хоча в, так званих, «правилах корпоративу» йдеться про те, що «працівник може взяти разом з собою 1 особу», та на практиці виявилось, що брати колишнього працівника, який ще тиждень тому працював на благо компанії «заборонено».
    Однак, паралельно з цим, не цураються звертатись за допомогою по різним питанням, які стосуються колишніх проектів. Ситуація житейська та не критична, проте не приємна.
  • Через різні обставини інколи на проектах буває «текучка кадрів», що негативно впливає на супутні процеси.

В цілому, хоч і не ідеальна, проте доволі хороша компанія для того щоб працювати, та рости професійно. І не дивлячись на негативні моменти, я радий, що був її частиною.
Підтримали: andev andevDev DevMykhailo Tkach

Олег, вижу ты на меня чуть в обиде из-за корпоратива) Но в любом случае спасибо за фидбек! Мы его приняли и будем стараться стать лучше.

Хотел бы дополнить информацию из отзыва, для полной ясности:

1. Большие проекты, ты забыл упомянуть, что есть проекты и по 15 человек, которые растут дальше.
2. Неиспользованный отпуск с этого года выплачивается и ты видел это сообщение в чате еще до увольнения. Ты нас покинул еще в прошлом году и новые правила на тебя не распространялись.
3. «Текучка» на твоем проекте была связанна с тем, что клиент останавливал работы 2 раза и искал финансирование, нам пришлось переводить людей в другие проекты и потом садить новых (в том числе тебя), когда работа возобновлялась. Обычно там стараемся не делать, сам знаешь).

Ну а за корпоратив не обижайся. Корпоративы — только для текущих сотрудников, партнеров и контрактников.

Успехов на новом месте работы!

Secl Group — це моя друга компанія, у якій мені пощастило працювати. За майже рік часу попрацював на декількох цікавих проектах.У командах дружній колектив, хороший менеджмент, постійно покращують робочі та організаційні процеси.
Компанія швидко росте та розвивається, і робить все для того, щоб ти розвивався разом з нею.
Декілька разів на рік компанія проводить тімбілдинги у карпатах, і це дуже круто) Працював з офісу, бо тут завжди панує дружня родинна атмосфера, великий просторий офіс з тенісним столом, настолки після роботи.
Неодмінно буду рекомендувати компанію)

Підтримали: Mykyta Semenov

Чудова компанія для старту в IT.
Дуже рада, що мала змогу попрацювати в
дружній атмосфері з крутою командою.
Керівництво компанії піклується про кожного співробітника і
часто проводить опитування для оптимізації процесів, та покращення умов.
Є цікаві плюшки у вигляді мед.страхування та крутих корпоративів.
Загалом, маю позитивні враження від компанії.
Дякую)

Підтримали: Mykyta Semenov

Дякую! З тобою теж було приємно працювати ;) Заходь у гості!

Мені пощастило бути частиною цієї компанії, тому що це був надзвичайний досвід, який я наврядчи б десь ще отримав. Основною перевагою SECL Group сміливо можу відзначити великий набір різнорідних проєктів, бурний професійний ріст, в незалежності від спеціалізації. Компанія росте над собою з кожним кварталом, що не може не дивувати. Є система PDP на кожні пів року, винагорода росте прозоро і швидко, що однозначно є плюсом.
В офісі панує дружня атмосфера, люди тут щось більше, аніж робочий колектив, швидше — сім’я.
Рекомендую усім, хто бажає зрости як спеціаліст і працювати над цікавими проєктами

Підтримали: Mykyta Semenov

Спасибо! Приходи в гости)

У SECL Group я почала свою кар‘єру, дуже вдячна компанії за таку можливість. Колектив відкритий і дружній, завжди готовий допомогти, ділитись своїм досвідом. Багато цікавих неоднотипних проєктів. Компанія стрімко росте і розвивається, працює над удосконаленням процесів. Лишились приємні враження від роботи тут

Підтримали: Mykyta Semenov

Спасибо! Заходи в гости в офис ;)

Пропрацював у компанії близько року. За цей період зрозумів, що компанія дійсно крута, постійно розвивається і вдосконалюється. В компанії працюють дуже приємні люди, які є фахівцями своєї справи. Працювати в SECL Group дуже комфортно завдяки можливості розвиватися і завдяки вищеописаному колективу, який завжди підтримає. Рекомендую всім =)

Підтримали: Mykyta Semenov

Спасибо! Успехов тебе на новом месте. Если будет нужна рекомендация — всегда рады дать хорошим сотрудникам)

I worked in this company for over a year, and I want to thank all my colleagues, who shared with me all our successes and challenges during this period. The comprehensive support of the people I worked with made the work environment extremely pleasant and friendly. SECL — is a good place for an exciting experience and professional growth.

Підтримали: Mykyta Semenov

SECL Group — це та компанія, де є можливість розвиватись і вивчати нові технології, адже є багато різноманітних проєктів різного рівня складності. Мене дуже приємно вразило ставлення до працівників і загальна атмосфера — тут піклуються про твій комфорт, дослухаються та цінують — це один з найбільших плюсів, адже таке зустрічається рідко. Не можу не згадати колектив — всі скілові, веселі, ніби долучаєшся до сім’ї.
Якщо ви в пошуках роботи, або плануєте змінювати місце роботи — SECL Group це те, що вам треба)

Підтримали: Mykyta SemenovAnastasiia Shevchuk

Спасибо, очень приятно такой читать)

Пропрацював в компанії 1 рік, можу сказати, що зі сторони керівництва не тільки вимоги, але і розумний інтерес до того як йдуть справи на проекті, готовність включитись в процес при необхідності, щоб підтримати хід проекту і допомогти уникнути овертаймів.
На проекті якщо комусь потрібна допомога, то команда допоможе вирішити труднощі спільними зусиллями

Підтримали: Mykyta Semenov

Третий год работаю здесь на должности внештатного дизайнера. Из того, что сразу бросается в глаза, это очень дружественная, по-настоящему семейная атмосфера. Много интересных проектов и хороший PM — настоящий профи в своем деле.
Единственное, что хотелось бы, это каких-то плюшек внештатным сотрудникам, а в остальном все отлично).

Успехов компании и надеюсь посотрудничаем еще не один год)

Підтримали: Mykyta Semenov

Переходи в офис, у нас и страховка, и печеньки, и плейстейшин, и английский, и даже портативная пивоварня (правда, её еще не запустили, некому))

За більш ніж два роки роботи в компанії можу сказати впевнено, що компанія дає досить крутий старт для тих, хто хоче розвиватись і навчатись. Щоб не ставалось — колектив в цій компанії один з найкращих, які я коли-небудь зустрічав. Керівництво ставиться лояльно до прагнення вивчення нових технологій та розвитку в них.
Якщо ти прагнеш до розвитку то ця компанія — саме те що потрібно!

Підтримали: Mykyta Semenov

Спасибо, Макс! Всегда приятно видеть, как люди вокруг растут профессионально и ты вместе с ними ;)

Дуже хороша компанія а особливо для тих хто починає свій шлях в іт. За час роботи в Secl Group мав можливість попрацювати як у маркетинговому відділі так і побути PM-ом на проектах. Дружній колектив, сімейна атмосфера. Рекомендую!

Підтримали: Mykyta Semenov

Ого, какие люди) Спасибо! Ценю!

Після технічної співбесіди пройшло 16 днів до відповіді від компанії щодо мене, при тому, що кожного тижня я сама дзвонила в HR-відділ і запитувала про себе, на що чула «технічно все гарно, але ми ще співбесідуємо людей». Під час останнього дзвінка я запитала чи є сенс ще чекати і якщо так, то скільки. Дівчинка відповіла, що вони досі проводять співбесіди, але дасть мені відповідь сьогодні. В той самий день я отримала листа, що вони не можуть запропонувати співпрацю, причини не було. Такий от досвід.

Добрый день, Маргарита Иваненко.

Действительно, мы дали вам отказ и не просто так. Давайте разберем причины:

1. Мы не обязаны ускорять собеседования и 16 дней для поиска кандидата — недостаточно обычно. Средний цикл на рынке 30-40 дней. Также мы не обещали вам дать ответ на протяжении какого-то количества дней.

2. prntscr.com/t6gf4c — это скрин с вашего резюме. За 2 года вы сменили 4 компании, то есть по пол года в каждой. Это нас насторожило и мы взяли фидбеки у ваших прошлых работодателей, после чего выяснилось, что с 2х компаний вы были уволены со скандалом. Предполагаю, что и с остальными была та же история, нам хватило 2х фидбеков.

3. prntscr.com/t6gd27 — это скрин с нашего отчета по собеседованию, та часть, в которую я могу раскрыть.

А на будущее знайте, что все адекватные работодатели берут фидбеки у прошлых компаний, особенно в случае частой смены работы. Так что в следующий раз, как решите пропасть на несколько дней, хорошо подумайте стоит ли это делать. И еще стоит помнить, что есть черные списки, в которых людей вносят именно после вот такие пропаданий и я вижу, что одна из компаний вас уже туда внесла. Ах да, Marharyta Ivanenko, не забывайте, что этот отзыв через несколько дней попадет в Google и вас еще и там будет подсвечивать, опять же благодаря вашей позиции.

Прежде, чем винить окружающих, подумайте над своими прошлыми поступками. Мы не виноваты, что вы косячили до нас. Наша вина лишь в том, что мы вообще пригласили вас на собеседование.

This great company has taught me many things ... For example, to be persistent, overcome difficulties, rejoice and celebrate victories! I ADVISE you to join a family, why a family? Because you will not find a more friendly and united team. Only positive reviews for SECL Group.
Best reguards for everyone!

Підтримали: Mykyta Semenov

За 3 года работы SECL Group я прошел путь с нуля до специалиста по фронтед разработке.
Хочу отметить высокий профессионализм руководства и команды, дружный и сплоченный коллектив, всегда интересные задачи и проекты.
Компания предоставляет все условия для успешной работы и всестороннего развития сотрудников.
Особая благодарность директору Семенову Никите за помощь и поддержку.

Підтримали: Mykyta Semenov

Спасибо! Приятно) И успехов на новом месте, тебе всегда рады у нас ;)

Погоджуюся із Taras Djachushun, пропрацював аналогічний період, і так само маю тільки теплі спогади про компанії і колектив

Підтримали: Mykyta Semenov

Пропрацював два роки у цій компанії, один з найкращих колективів з якими мені доводилось працювати.

Підтримали: Mykyta SemenovEdgar Mocharnik

The company with a good team and inner home atmosfer. SECL group — it’s a good company for Python and JS frameworks programmers.

Main benefits:
— flexible schedule
— salary reviews every 6 months
— inner self-education system
— managers and technical team leads are high profile specialists
— medical insurance

Here you can find interesting projects in finance and e-commerce directions. And good people!

Підтримали: Mykyta Semenov

In the beginning it was going to be just a job, but now I`ve realized that this company became a part of me. We changed a lot of things and make this company better with a lot of benefits. SECL is open to people with willing to grow.
+ hospitals, for which there is no need to justify
+ a great insurance
+ possibility sometimes work from home
+ a really flexible schedule
+ a very free atmosphere
+ and great people)

Підтримали: Mykyta SemenovViacheslav Spiridonov

Проработал год в этой компании на позиции Python разраба, общие впечатления — хорошие: ревью каждые 6 месяцев, руководство открыто к дискуссии, гибкий график, страховка, сплоченный коллектив, заботливая hr). Единственный минус, что порой сложно найти общий язык с тимлидом.

Підтримали: Mykyta SemenovViacheslav Spiridonov

Вакансії SECL Group