28 січня 2022 13:28

Oleh Smaha, Python Developer в Syntech Software

Працював в компанії більше року. Компанія займається як аутсорсом, так і продає своїх працівників на аутстаф. За період роботи побував в основному на 2 проектах (1 аутсорс та 1 аутстаф). Працівники в більшості з України (90%) та країн Західної та Центральної Азії, тому внутрішня комунікація відбувається легко та зрозуміло. Проекти різної складності та величини (від великих команд, до 2-3 розробників).
Офіс у Львові:

• Просторий, матеріально забезпечений та з кондиціонерами.
  • В наявності простора кухня, і зал з тенісним столом.
  • Можна влаштовувати позаробочі посиденьки з колегами за настільними та відео іграми (в основному тут грають у Бенг та шахи).
Позитивне:
  • Приємний і дружній колектив у львівському офісі.
  • Панує лампово-домашня атмосфера. З більшістю людей звідти підтримую товариський зв’язок й на даний момент.
  • Робочий графік/процес доволі гнучкий, що дає змогу налаштувати його зручним для вас чином.
  • Регулярний перегляд розміру винагороди, згідно результатів та soft/hard навичок (2 рази в рік).
Негативне:
  • Невикористана відпустка не компенсується при звільненні.
  • Подвійні стандарти по відношенню до тебе після звільнення.
    Не зважаючи на всю дружню атмосферу та хороші відносини, після звільнення тобі не дозволять відвідати корпоратив в якості «гостя». Хоча в, так званих, «правилах корпоративу» йдеться про те, що «працівник може взяти разом з собою 1 особу», та на практиці виявилось, що брати колишнього працівника, який ще тиждень тому працював на благо компанії «заборонено».
    Однак, паралельно з цим, не цураються звертатись за допомогою по різним питанням, які стосуються колишніх проектів. Ситуація житейська та не критична, проте не приємна.
  • Через різні обставини інколи на проектах буває «текучка кадрів», що негативно впливає на супутні процеси.

В цілому, хоч і не ідеальна, проте доволі хороша компанія для того щоб працювати, та рости професійно. І не дивлячись на негативні моменти, я радий, що був її частиною.
Підтримали:  andev andev Dev Dev Mykhailo Tkach

Олег, вижу ты на меня чуть в обиде из-за корпоратива) Но в любом случае спасибо за фидбек! Мы его приняли и будем стараться стать лучше.

Хотел бы дополнить информацию из отзыва, для полной ясности:

1. Большие проекты, ты забыл упомянуть, что есть проекты и по 15 человек, которые растут дальше.
2. Неиспользованный отпуск с этого года выплачивается и ты видел это сообщение в чате еще до увольнения. Ты нас покинул еще в прошлом году и новые правила на тебя не распространялись.
3. «Текучка» на твоем проекте была связанна с тем, что клиент останавливал работы 2 раза и искал финансирование, нам пришлось переводить людей в другие проекты и потом садить новых (в том числе тебя), когда работа возобновлялась. Обычно там стараемся не делать, сам знаешь).

Ну а за корпоратив не обижайся. Корпоративы — только для текущих сотрудников, партнеров и контрактников.

Успехов на новом месте работы!