SDA

21...80 спеціалістів
Таллінн (Естонія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработала в SDA Company почти год на позиции Front-End Developer (React).
Это был мой первый опыт работы. Именно здесь мне дали возможность попасть в эту сферу, и я очень благодарна компании за такую возможность, за крутые проекты, и за новые знакомства.
В компании приятный коллектив (всегда придут на помощь), уютный офис, и в принципе очень лояльное отношение — абсолютно обо всем можно договориться, в пределах разумного конечно :)
Особенно хочу отметить CEO компании Alex Shubin — специалист от Бога, и просто хороший и позитивный человек.
Очень рада, что выдалась возможность тут поработать! Спасибо, SDA Company!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.