Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!

Scout Gaming Tech AS

Львов, Берген (Норвегия)

Працюю в компанії вже 2 роки і отримую задоволення) Шукав виключно продуктову компанію, щоб порівняти із аутсорсом/аутстафом, де працюв раніш. Дуже подобається безперервний цикл релізів (декілька разів на тиждень), безпосередній вплив на розвиток продукту та участь в обговорені задач, пропонувати покращення і бути почутим, бачити одразу результати своєї роботи, якою користуються реальні користувачі. Атмосфера свободи і повної довіри дають можливість відчувати більше відповідальності. Топ-менеджмент дуже відкритий і постійно приймає участь в обговореннях, швидко можна отримати відповідь

Подавала резюме в компанію двічі з перервою 1,5-2 роки =)
Перший раз одразу отримала відповідь, що на той час не було вакансій (я просто знайшла мейл HR в інтернеті і надіслал резюме).
Вдруге, після найменш стресової співбесіди з мого досвіду, отримала офер.
Працюю в компанії майже 2 роки, починала з QA, зараз Project Lead. Ніколи не буває нудно, завдання цікаві і вимагають постійного навчання. Можу з впевненістю казати, що в команії надають можливасть професійного росту, дослухаються до пропозицій працівників щодо зміни процесів.
Тісно співпрацюємо з командами з інших країн, тому англійську ніяк не забудеш. Компанія швидко росте, проте керівництво старається підлаштовуватись до змін, щоб не втратити комфорт і дружню атмосферу.
Особисто у мене тільки позитивні враження від роботи в компанії