Scout Gaming Group

Львів, Берген (Норвегія)

Дуже комфортно було працювати, отримав немалий досвід функціонування спортивних ігор. Жаль, що відбулось скорочення (((

Працював в Scout Gaming Group без місяця 4 роки.
Компанія дала мені можливість професійно зростати, з Fantasy Sport Statistician я перешов в QA інженери.

Загалом атмосфера в компанії дуже хороша. Є довіра та порядність у взаємостосунках. Компанія не є дуже великою, тому працювалось комфортно і завжди можна було знайти людину, яка допоможе вирішити те чи інше питання.

Так як Скаут продуктова компанія, зайнятість і розвиток вам забезпечені. Багато цікавих фіч та завдань, які познайомлять вас з фентезі спортом та геймблінгом. Колеги, які прагнули росту, мали для цього всі можливості.

З/п завжди вчасно, медичний поліс теж пристуній і дуже помічний. Є можливість повернути собі кошти за курси, багато плюшок в офісі. Словом, здорова атмосфера.

Кожен має свої критерії мінусів. Для мене свого часу мінусом була обов’язкова робота з офісу, але в компанії вже декілька років є опція ремоуту.

Раджу Скаут всім, хто зацікавився компанією!

Підтримали: Oleksandr RushakovDmytro Verbovyi

Працюю в компанії вже 2 роки і отримую задоволення) Шукав виключно продуктову компанію, щоб порівняти із аутсорсом/аутстафом, де працюв раніш. Дуже подобається безперервний цикл релізів (декілька разів на тиждень), безпосередній вплив на розвиток продукту та участь в обговорені задач, пропонувати покращення і бути почутим, бачити одразу результати своєї роботи, якою користуються реальні користувачі. Атмосфера свободи і повної довіри дають можливість відчувати більше відповідальності. Топ-менеджмент дуже відкритий і постійно приймає участь в обговореннях, швидко можна отримати відповідь

Подавала резюме в компанію двічі з перервою 1,5-2 роки =)
Перший раз одразу отримала відповідь, що на той час не було вакансій (я просто знайшла мейл HR в інтернеті і надіслал резюме).
Вдруге, після найменш стресової співбесіди з мого досвіду, отримала офер.
Працюю в компанії майже 2 роки, починала з QA, зараз Project Lead. Ніколи не буває нудно, завдання цікаві і вимагають постійного навчання. Можу з впевненістю казати, що в команії надають можливасть професійного росту, дослухаються до пропозицій працівників щодо зміни процесів.
Тісно співпрацюємо з командами з інших країн, тому англійську ніяк не забудеш. Компанія швидко росте, проте керівництво старається підлаштовуватись до змін, щоб не втратити комфорт і дружню атмосферу.
Особисто у мене тільки позитивні враження від роботи в компанії

Вакансії Scout Gaming Tech