Scout Gaming Tech AS

Львов, Берген (Норвегия)

Подавала резюме в компанію двічі з перервою 1,5-2 роки =)
Перший раз одразу отримала відповідь, що на той час не було вакансій (я просто знайшла мейл HR в інтернеті і надіслал резюме).
Вдруге, після найменш стресової співбесіди з мого досвіду, отримала офер.
Працюю в компанії майже 2 роки, починала з QA, зараз Project Lead. Ніколи не буває нудно, завдання цікаві і вимагають постійного навчання. Можу з впевненістю казати, що в команії надають можливасть професійного росту, дослухаються до пропозицій працівників щодо зміни процесів.
Тісно співпрацюємо з командами з інших країн, тому англійську ніяк не забудеш. Компанія швидко росте, проте керівництво старається підлаштовуватись до змін, щоб не втратити комфорт і дружню атмосферу.
Особисто у мене тільки позитивні враження від роботи в компанії