Я працював в компанії більше року. В SCIMUS ти можеш отримати чудовий досвід роботи, покращити англійську та просто відчувати себе комфортно.
Окремо хочу сказати про колектив — це друга сімʼя, де є дружня атмосфера. Тебе завжди підтримають, допоможуть, підскажуть, а на твої пропозиції чи ідеї не забудуть і обов’язково нададуть відгук. Я був радий бути частиною цієї родини. Бажаю щоб компанія лише росла і не знала важких часів.

Компанія з активним, відкритим до діалогу та покращення процесів менеджментом. Графік вільний, головне — виконання запланованих задач, що досить комфортно, особливо в теперішніх умовах. Для Scimus цінності та створення теплої атмосфери не просто звук, а це реалізовано в щоденному житті.
Навчанню та розвитку працівників приділяється додаткова увага — лампові технічні бесіди, англійська, є бібліотека крутих книг для саморозвитку.
Зручний офіс, обладнаний усім необхідним для роботи та перепочинку.
Scimus цінує працівників і підтримує ініціативність. Рекомендую!

Проходив HR інтевʼю з Ярославою. Під час колу на питання про соціальний пакет почала дуже кривитись 😂. Неприємно отримувати таку реакцію на стандартне питання про умови співпраці.
Згодом отримав відписку з темою листа «Rejection after HR Screening Senior React Native Engineer | SCIMUS» і причиною «You showed us your strong skills in React Native, but we needed more confidence in your English.». При цьому я вільно спілкуюсь англійською 😂😂😂

Але мені цікаво інше, а саме: як людина, що читає питання на англійському з листочка змогла розглядіти strong skills in React Native?

Ще раз впевнився, що потрібно триматись подалі від львівських (і не тільки) боді-шопів. Бо там щось пороблено.
А SCIMUS ставлю двійку за процессинг і нотую в табличку)

Приємна компанія. Зручний open-space. Цілком адекватні СЕО)) Всім, потрібним забезпечують.

Перше що сподобалось — адекватність і оперативність у спілкуванні, що відмітив ще на етапі співбесіди, і це ​відіграло важливу роль в прийнятті оферу.
По приходу в офіс приємно вразила дружня атмосфера, особливо після класичного галерного досвіду ця різниця дуже помітна.
На роботу беруть як зовсім джунів так і вже скілових хлопців у яких є чому повчитись.
Ще до переваг можна віднести адекватне керівництво, наявність дійсно компетентних професіоналів, зручне розташування офісу та можливість працювати з дому, відносно вільний графік, порядність як керівництва так і працівників, багато цікавих людей з якими можна спілкуватись на безліч різних тем, і, практично, повна відсутність набридливої галєрщини.
Загалом, компанія склала дуже приємне враження. Так, помітні класичні проблеми росту, деякі процеси не мають достатньої гнучкості, але, думаю, у керівництва вистачить наснаги їх вирішити.