SCIMUS

Львов

Перше що сподобалось — адекватність і оперативність у спілкуванні, що відмітив ще на етапі співбесіди, і це ​відіграло важливу роль в прийнятті оферу.
По приходу в офіс приємно вразила дружня атмосфера, особливо після класичного галерного досвіду ця різниця дуже помітна.
На роботу беруть як зовсім джунів так і вже скілових хлопців у яких є чому повчитись.
Ще до переваг можна віднести адекватне керівництво, наявність дійсно компетентних професіоналів, зручне розташування офісу та можливість працювати з дому, відносно вільний графік, порядність як керівництва так і працівників, багато цікавих людей з якими можна спілкуватись на безліч різних тем, і, практично, повна відсутність набридливої галєрщини.
Загалом, компанія склала дуже приємне враження. Так, помітні класичні проблеми росту, деякі процеси не мають достатньої гнучкості, але, думаю, у керівництва вистачить наснаги їх вирішити.

Поддержали: Ross CrossIhor Kit