SciForce

Харьков, Львов

Була кращої думки про копманію, шкода, що не можуть надати адекватний фідбек при спілкуванні.

Работала в компании чуть больше 5-ти лет с зарубежным проектом. Команда была большая и состояла как из локальных так и с иностранных сотрудников. Коммуникация между сотрудниками была построена на высшем уровне. Каждый старался ввойти в положение, часовую зону коллеги. Все вопросы решались быстро и без проблем. Менеджмент всегда слышал новые идеи и предложения, помогали в реализации их. Проект был переполнен идеями и новыми задачами. Каждый спринт нужно было заниматься чем-то новым, что увлекало и провоцировала интересоваться проектом ещё глубже.
В Sciforce прекрасная семейная обстановка. Управляющие компании стараются помочь тебе в любых моментах твоей жизни: как профессиональной так и в личной. Всегда идут на встречу.
Офис комфортный. Если есть необходимость в какой-то специфической технике, и вы можете объяснить по каким причинам именно она нужна вам, — компания всегда предоставит всё необходимое для вашего комфорта.
Мне было приятно отработать 5 лет в этой компании. Я многому научилась, нашла много друзей. Очень скучаю, но имею возможность раз в период заскакивать в гости.

Поддержали: Олександр Тирон

Я працюю в компанії понад чотири місяці та хочу поділитися своєю перспективою зі сторони контент маркетингу. Мені імпонує свобода та гнучкість, простота та прозорість у комунікації з колегами та керівництвом, увага до мене як до працівника. Зручною є відсутність прив’язки до офісу та гнучкість графіку за потреби.

Як для людини творчої мені імпонують теми, з якими працюють у компанії — над такими цікавими кейсами я ще ніколи не працював. У роботі над блогами мене мотивують виклики — розповісти про найсучасніші штуки в AI, ML, DL просто і доступно — і складно, і цікаво водночас.

Радий, що можу похвалитися першими здобутками в PR за досить короткий час роботи у компанії.

Главным преимуществом компании, на мой взгляд, является тот факт, что проводимые исследования могут приносить результат и преобразовываться в коммерческие решения. Мне интересно анализировать и тестировать передовые методики и подходы, связанные с проектом. И я вижу, что результаты моей работы востребованы и влияют на качество продукта. Атмосфера и стиль работы в компании способствуют профессиональному росту как в области машинного обучения, так и в сфере разработки ПО. Также хочу отметить внимание менеджмента к сотрудникам, в отношениях присутствуют гибкость, вежливость и эмпатия, что ныне редкость. Коллеги всегда рады помочь в любом рабочем вопросе, с нетактичностью сотрудников не сталкивался, а в наиболее стрессовый период старта работы на проекте, который совпал с началом первого карантина, и старшие разработчики и руководство сделали все, чтобы моя работа была максимально спокойной и эффективной. За это я им от всей души очень благодарен!

За 3 роки роботи як angular dev можу сказати що компанія хороша, надає хороший старт щоб почати рух в ІТ, у фронт тімці є прекрасний ментор, команда збалансована, рішення по розробці проекту обговорюється із всіма рівнями (jun-senior) розробників (відсутнє «я так сказав і ми так робимо»). По контракту оплати відбувалися вчасно, затримок не було, робочий час можна обговорити на зручний для вас. Компанія проводить уроки англійської мови, а також наявні інші бонуси.
Було дуже приємно працювати із цим колективом :)

2 года работал в компании. Проект, на котором работал, был интересным. Все договоренности (зарплата, режим работы, прочее) — компания всегда соблюдала. Отмечу английский, компания нанимает хорошего преподавателя. И особо хотелось отметить коллектив — было очень приятно работать с ребятами.

Крута компанія. Проект — один з найкращих за всю мою кар’єру. За всіма ознаками :) Колектив також супер. Працюю тут близько року, досі усім задоволений :)

Подавався перший раз на позицію — прийшов на інтерв’ю, після якого отримав фідбек, що на даний момент не можуть запропонувати оффер. ОК.

Через 1.5-2 місяці ще раз написав рекрутеру чи є можливість ще раз спробувати пройти інтерв’ю, мене запитали з/п очікування і пообіцяли дати відповідь сьогодні-завтра. В результаті відповідь отримав через 2 тижні, при тому що я декілька разів нагадував про себе рекрутеру — у відповідь лише ігнор. ОК.

Прийшов на інтерв’ю, інтерв’юер зразу сказав, що минулого разу від нього був позитивний фідбек про мене і зі всіх кандидатів я справив найкраще враження. Провели інтерв’ю, після чого по скайпі мене зв’язали з керівництвом, після короткої розмови, пообіцяли що до кінця тижня, наступного тижня буде відповідь.

Зараз йде третій тиждень, декілька разів нагадував про себе рекрутеру — ігнор.

Прикро, так як загалом компанія справила позитивне враження, але ну дуже халатне ставлення до кандидатів. Ігнорити по 2-3 тижні — дикість.

Шановний Богдане, дякуємо Вам за відгук!

Дійсно, із прикрістю, ми вимушені зазначити, що рекрутинговий процес в цьому випадку зазнав декількох складнощів і нам надзвичайно прикро, що Вам довелося їх відчути. У інтерв’юерів про Вас також склалася максимально позитивна думка і ми шкодуємо, що все ж таки не вийшло поспівпрацювати: на жаль, старт проекту затягнувся і через брак відповідей від замовника, дати для Вас конструктивний фідбек було неможливо.

Ми щиро вибачаємось за ситуацію, яка виникла і що виникла, на жаль, тільки із Вами. Бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі!