ScanMarket A/S

21...80 спеціалістів
Львів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

I joined SCANMARKET in the midst of Covid but the risk payed off greatly
(I received proposal on my birthday and joining is one of the best decisions I’ve made in my career).

Team is very tech savvy, smart and always open to cooperation. Not too many meetings, no redundant bureaucracy — more time to what we love the most: coding ! But most important — you’re treated as a DEV and not some do-this-but-wtf-is-that monkey, our experience and discussions actually matters.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.