В компанії майже півтора року. Роботою в компанії задоволений в повній мірі. Проекти досить цікаві і актуальні для професійного розвитку. Нестандартні задачі дозволяють розкривати і тренувати свій потенціал в пошуку нетипових і ексклюзивних рішень. Хотів би також відмітити гнучкий графік роботи, що дає мені можливість поєднувати викладання в університеті. До речі, отриманий практичний досвід в компанії я використовую при формуванні теоретичного і практичного матеріалу для лекційних курсів.
Звісно, що найголовніше в компанії, це КОМАНДА професіналів, відповідальні, щирі, з бажанням розвиватись і які готові втілити в життя будь-які ідеї замовника.

Підтримали: Oleksandr OleniukIryna Dziuba

Працюю в компанії майже 2 роки. Ще на співбесіді було відчуття комфорту, легкості та взаєморозуміння, що залишається і по цей час. При чому не лише у співпраці з колегами, але й із представниками замовника. Я б охарактеризувала Scalified як дружню компанію професіоналів, які прагнуть і вміють створювати якісні та зрозумілі продукти. З переваг компанії варто також відзначити гнучкий графік і сприятливі умови для професійного та особистого розвитку.

Підтримали: Oleksandr OleniukPetro Topylko

Было классно работать в этой компании.
Основным и неоспоримым преимуществом компании является коллектив — суперская команда профессионалов, думающих над тем что они делают! Современный офис в 5 минутах от метро и гибкий график — отличное дополнение к коллективу, при поиске работы.

Було приємно співпрацювати!
Дуже класний колектив, який готовий допомогти у будь-яких питаннях, підтримати і навчити.
Якщо треба кудись відлучитися — то завжди без проблем. Комфортний офіс, дружня атмосфера.
Було круто відчувати, що вносиш свій вклад в проект!

Класна компанія, класні колеги по роботі які готові тобі допомогти у всіх питаннях. В компанії хороший офіс і умови праці.