Scalarr

21...80 спеціалістів
Київ, Харків

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработал в компании 3 года и смело могу сказть, что это одна из лучших компаний для развития. Отличный коллектив и руководство, большой набор сложных и интересных задач.
И еще раз хотел бы отметить атмосферу в компании, она отличная)

Legacy -> 0%
Development -> 100%
Маленькая команда — вы можете влиять на выбор технологий, недавно была возможность поэкспериментировать с Lua например.

Компания продуктовая.
Много задач связанных с ML и обработкой очень больших объемов данных
Современные технологии и никакого легаси.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 89/100

Проголосували 22 співробітники
 • Компенсація
  83%
 • Умови праці
  93%
 • Кар’єра
  89%
 • Проект
  90%
 • Лояльність
  91%

Вакансії Scalarr