Scalamandra

Львов

В компанії з самого початку її існування. Я бачила, як керівництво та працівники компанії вирішували поставлені перед собою задачі, досягали цілей, вирішували проблеми та зростали професійно на очах. Найбільше мене вражають ціності, які доносить керівництво до своїх працівників, а також менталітет кожного з учасника Scalamandra. Компанію Scalamandra складають неймовірно талановиті люди з вогнем у очах, які дають мені відчути себе частинкою чогось більшого і надають можливість творити.
Дякую всім учасникам Scalamandra!

Поддержали: Ilya Podavalkin

Дякую за твій вагомий внесок у розвиток компанії!

Пропрацював у компанії більше року, за цей час спостерігав лише позитивні зміни й ріст як самої компанії, так і проєктів над якими працювали. Впевнений, що тенденція росту буде й надалі спостерігатись.
Scalamandra буквально виростила мене з нуля, хороший колектив, який завжди готовий прийти на допомогу. Дуже радий, що саме Scalamandra стала моєю першою компанією.

Поддержали: Bohdan ChurikIlya Podavalkin

Дякую за відгук! Успіхів тобі! Можливо в майбутньому ще попрацюємо разом.

Хочу залишити свій відгук про стажування в компанії Scalamandra.
Емоції просто зашкалюють. За період стажування я дуже сильно підняв свої навички в програмуванні і не тільки. Нереальна мотивація і підтримка присутня в колективі. Я дуже радий що я потратив саме до вас. Дуже крутий рівень подачі інформації і чуйні колеги. Дякую, що сиділи зі мною ночами)
Use the maximum of your talent!

Дякую, старатимемось щоб надалі було тільки краще)

Всем доброго времени суток, хочу оставить отзыв о компании, которая стала для меня второй семьёй.

Безумно креативный, добрый и отзывчивый коллектив. Атмосфера, способствующая развитию и реализации своих потенциальных возможностей. Менторы — профессионалы своего дела, которые готовы помочь преодолеть трудности в разработке. Также отличное руководство и менеджмент, гибкий график, интересные проекты.

Звертались до Святослава, як до ментора, отримали хороший результат. Сильний рівень підготовки і успішний старт всіх, кого підготував.

Дякую)

Задоволений роботою в компанії Scalamandra. Рекомендую тим, хто шукає місце для розвитку, реалізації ідей та можливість працювати з цілеспрямованими
та креативними людьми. Робочий графік є досить гнучким, ціную можливість відпрошуватися, якщо є якісь особисті проблеми/потреби. Також вагомим плюсом є сімейна атмосфера в колективі, що дозволяє легко вирішувати різні непорозуміння та отримувати вчасну допомогу від колег. В Scalamandra є свої цінності тому якщо ви любите брехати, вживати ненормативну лексику тощо, то вам не сюди. А якщо ви хочете мати чудові стосунки на роботі, можливість професійного росту та використовувати свій талант на макстмум, то вам тут будуть дуже раді!)

Неочікувано, Олеже. Дякую за відгук!