SapientPro

Чернівці

П’ять років назад я прийшов в цю компанію зеленим джуном, але мені дали шанс стати тим, ким я є зараз.
Можу сказати, що я бачив майже весь шлях Сапіенту, бо ми його пройшли разом.
П’ять років назад, маленька компанія, офіс на квартирі в центрі, було дуже затишно і по сімейному, нас працювало людей 15 тоді.
Потім був великий офіс 500м2 та набагато більше людей. Я бачим злети і маленькі падіння, але команда Сапіенту проходила все з достоїнством.
Крім крутих проектів, які мені дали безцінний досвід, у нас завжди були якісь спільні захоплення та розваги. Футбол, йога, теніс, а ще наші класні поїздки на природу та корпоративи, що це більше об’єднували командний дух.

Сапіент — це компанія, де завжди підтримують та сприяють твоєму розвитку, де чують твої побажання, де підклуться і допоможуть не тільки в роботі, а прийдуть на допомогу в різних життєвих ситуаціях.

На завершення хотів би додати, що я пишаюсь, що працюю тут і захоплююсь шляхом який пройшли хлопці з Сапієнту, починаючи з маленької компанії в офісі на квартирі до великої і однозначно найкращої в місті Чернівці, а про наш теперішній офіс я мовчу, бо його краще один раз просто побачити. Коли тобі не просто комфортно працювати, а ти отримуєш естетичне задоволення від місця в якому знаходишся, а наш лаундж-підвал — улюблене місце відпочинку та вечірок всіх девів.

Навіть, якщо я колись перестану тут працювати, то все рівно буду рекомендувати всім Сапієнт.

Працюю в компанії понад 3 роки
Хочу виділити наступні позитивні моменти: чудові умови в офісі, за час мого перебування в компанії постійно змінюються в кращу сторону
дружній коллектив та цікаві проекти
Також радує повна відсутність бюрократії і простота вирішення будь яких питань на будь якому рівні

SapientPro хороший приклад того, як налагоджений менеджмент і процеси компанії можуть давати крутий результат без зайвої бюрократизації останніх.

В компанію я попав будучи по суті єдиним дизайнером, тепер вже через 4 роки я маю можливість працювати в команді дизайнерів різних напрямків. Це стало можливим завдяки тому, що компанія не залишила мінімальний обсяг експертизи суто для задач поточних клієнтів, а навпаки розширила експертизу, щоб створити ширшу пропозицію для клієнтів і дати можливість розвивати цей напрямок.

Менеджемент компанії завжди відкритий до пропозицій вдосконалити процеси, неважливо це організаційні моменти чи робочі процеси.

Окреме подяка за затишний офіс, тут відчуваєш себе як вдома і колектив в свою чергу максимально підтримує саме таку атмосферу. Загалом приємно бути частиною команди, яка стала мені сім’єю, — це було відчутно в перший робочий день, це однозначно відчутно в найважчий для країни час.

Для мене робота в SapientPro була гарним періодом в житті, яка показала, якими крутими можуть бути люди в команді та загалом у компанії. Тут я ріс як спеціаліст, отримав досвід роботи з різними типами проєктів та технологіями.

Колеги завжди відкриті до допомоги та комунікації. У команді дружня атмосфера.

Менеджмент компанії завжди готовий вислухати, допомогти й піти на зустріч.

Також у компанії один з найатмосферніших офісів, які я бачив. На кухні завжди є солодощі, чай, кава. У SapientPro розвинута корпоративна культура, різні цікаві заходи та подарунки. Крім того, у компанії є бухгалтер, який займається всім необхідним, що значно спрощує процес ведення ПП.

Я задоволений досвідом роботи у SapientPro.

Працював тут 3 роки пройшовши разом шлях від маленької команди однодумців до великої компанії з топовим офісом та відомими на весь світ проєктами.
Та найкраще це люди — я здобув тут декілька друзів та багато товаришів. В компанії я був наймолодшим, і завжди був на рівних з будь-ким не зважаючи на досвід чи вік. Тут допомагають, вчать, дають можливість експериментувати, помилятися(Та виправляти помилки) і завжди відкриті до пропозицій, що в сумі дає можливість реалізувати себе як професіонала.
Професійний менеджмент та круті клієнти(Тут не працюють з неадекватними замовниками). Особлива сімейна атмосфера, а також круті вечірки та корпоративи.
Загалом 10/10, рекомендую)

SapientPro це в першу чергу люди. Компанія зуміла зібрати дуже дружній і високопрофесійний колектив в якому ні одна його частинка не може не розвиватись професійно та особистісно.

Я прийшов в компанію як звичайний manual QA, але завдяки довірі та чудовому менторству, зміг перейти в Project Management за значно короткий термін. Здобув, і продовжую здобувати тут безцінний досвід, дуже круті ПМські навички які навряд чи можна опанувати де інде.

Тут завжди підкажуть та підуть на зустріч, завжди знайдеться рішення для будь-якого питання.
Як у сім’ї батьки діляться досвідом — так і тут більш досвідченні професіонали діляться набутими знаннями з новачками, і все тільки для однієї мети — рости особисто і рости разом з SapientPro.
Це місце де добре як вдома...

Безцінний бекграунд який здобув в компанії (увійшов в ІТ так би мовити). Дуже радий що потрапив в компанію не так пізно від її народження, і довелось побачити як розвивається компанія та колектив в дуже різнобічних напрямках. Професійний та дружній колектив завжди готовий допомогти та передати свій досвід, навчити як зробити краще та ефективніше. Зміг прокачатись не тільки в програмуванні, але й в багато інших напрямках, які ближчі до чогось соціального, чому так? Та мабуть тому що на тебе в компанії не пофік. SapientPro дя мене як перше кохання, хоч поряд не на все життя, але в сердці назавжди.

работал когда-то здесь, менеджмент неадекватен и тупой, тычет факи работникам, называя это прикольчиками, внутри компании низкие рейты и дэдовщина,у них в сознании не укладывается, что новичок может знать больше синьора, который десятилетиями протирает штаны на фирме и громко кричит, что он великий синиор.
Советую сразу обойти стороной данную "фирму"и пойти в классическую западную галеру с адекватным менеджментом и человеческим отношением.

Сашко, нам дуже шкода і сумно, що 1.5 роки тому до тебе прийшла хвороба, яка так і не дала повернутись в професію.
Ми всі бажаємо тобі здоров’я, успішно пройти реабілітацію і повернутись до нормального життя.
Якщо ми можемо якимось чином допомогти тобі — дай знати. Ми будемо раді допомогти всім, що в наших силах.
Колектив SapientPro.

Оцінка компанії: 98/100