SapientPro

Чернівці

Працюю в компанії майже 1 рік, потрапив сюди через академію. Мені пощастило, що до приходу в неї я вже мав певний досвід в програмуванні, тому вже через місяць отримав пропозицію на роботу. Я щиро вдячний керівництву, що дали мені шанс проявити себе на реальному проекті, не зважаючи на досить короткий термін навчання.

З самого початку мені сподобався колектив компанії, всі радо вітають нових працівників і завжди готові допомогти у будь-яких питаннях. Я ніколи не відчував себе у чужій тарілці, працюючи з цими людьми. Гадаю, що перш за все це пов’язано із регулярними тімбілдингами, які проводить компанія. Ми дуже часто збираємося просто посидіти та граємо у різні види спорту.

У компанії є можливість вдосконалювати свої навички лише в програмуванні, а й у англійській мові, що я вважаю, є великим плюсом. Мені дуже подобаються заняття англійської та, так званий, English club.

Також варто відзначити, що в компанії дуже багато різноманітних та цікавих проектів. За рік моєї роботи я встиг побувати на багатьох із них і ознайомитися з багатьма новими технологіями.

Хочу також подякувати за чудово облаштований офіс, в якому зручно працювати і, взагалі, мені дуже приємно бути частиною сім’ї SapientPro)

Підтримали: Kate Panchuk

Для мене Sapient — це не просто компанія, це сім‘я, яка завжди допомагає один одному, радіє твоїм досягненням, підтримує в складні часи.

За більше ніж 2.5 року в мене виникають лише позитивні спогади, від першого дня аж до сьогодні. Компанія завжди робила, якісь цікавинки такі як презентації, командою, проекту над яким вона працює. Чи збір стікерів або виконання різних завдань для обіміну на ніштяки (виявляється, що на роботі не так і нудно ;) , принаймі в нас).

Мені дуже подобається, що компанія дбає і заохочує до розвитку своїх працівників. Хорошою традицією стали презентації для закріплення основних знань, а також дізнатись щось новеньке. Також ми кожного тиждня ганяємо в футбол або баскетбол, що дає можливість підтримувати форму.

Кожен проект над яким я працював, надавав мені можливість навчитись чомусь новому і безцінний досвід. І кожен мій тіммейт ділився зі мною своїми знаннями, а я вже з ним. Багато є дуже розумних і хороших людей, з якими приємно працювати і бачити в них свого наставника.

Навчання на магістратурі без проблем поєднувалось із роботою. Ну а індивідуальні уроки із вчителем англійської надавали можливість покращити мову.

До повно-масштабної війни, атмосфера і командний дух підкріплювався частими тімбілдами і корпоративами. Зараз нас ще більше гуртують збір коштів і сама допомога нашій армії. І я впевнений, що у нас в офісі буде вечірка на честь нашої Перемоги =)

Підтримали: Serge MolodykKate Panchuk

Працюю в Sapient Pro вже 8 місяців. Почав працювати в компанії завдяки PHP Academy. Там було пізнавально та весело, мені подобалось. В перший місяць академії я добре себе проявив, і мені запропонували інтернатуру, після якої мене запросили на роботу. Мені дуже пощастило, що Sapient Pro повірили в мене і взяли на роботу в якості Trainee з нульовим досвідом.
Компанія добре дбає про комфорт співробітників починаючи з бухгалтера, який веде ФОП, закінчуюючи кавою та печивом на кухні. Також компанія дбає і про професійне зростання співробітників — система Knowledge Evaluation дозволяє розробнику чітко розуміти який в нього рівень, і що йому потрібно знати та вміти для його підвищення. Праця девелопера також оцінюєтсья гідно та прозоро. В компанії є абсолютно нормальним казати про щось, що тебе не влаштовує — в такому випадку завжди знайдеться компромісне рішення, щоб ніхто не «ображався».
Також вишнею на торті є крутий і зручний офіс з підвалом, в якому зажди можна випити пива після роботи.

Я дуже радий, що Sapient Pro став моєїм першим робочим досвідом, я значно покращив свої навички в порівнянні з першим днем, мені тут дуже комфортно і класно працювати.

Підтримали: Serge Molodyk

Станом на сьогодні, працюю тут більше року. Нещодавно, коли був рівно рік, я проводив ретроспективу цього року, і усвідомив наскільки я виріс в професійному плані.

Дуже вдячний компанії SapientPro за те, що повірили в мене, побачили мої сильні сторони і допомагають їх примножувати. Тут, я зміг перепрофілюватися і працювати тим, ким завжди хотів працювати в цій сфері, а саме Project Manager’ом.

Але професійний ріст — це далеко не єдине, за що я вдячний цій компанії.

Перш за все, хочу відмітити колектив. Люди, з якими приємно не тільки прицювати, але і проводити вільний час. Спорт, вечірки біля офісного бару, виїзди на природу: все це не просто для галочки, бо має бути тім білдінг, а тому, що людям справді подобається проводити разом час.

Також, тут я маю змогу працювати з проектами, які мене цікавлять саме як користувача. В моєму випадку мова йде про блокчейн. Я цікавився даним напрямком ще до приходу в цю компанію. А тут мені випала нагода менеджити розробку Web3 проектів, що мені теж дуже подобається.

Ну і офіс. Офіс дуже крутий. Відчувається, що все робилось з душею і на совість.

Все вищеперелічене, робить SapientPro компанією, яка назавжди запам’ятається мені як те місце, де я максимально комфортно себе почував у всіх сенсах цього слова.

Підтримали: Serge MolodykKate Panchuk

П’ять років назад я прийшов в цю компанію зеленим джуном, але мені дали шанс стати тим, ким я є зараз.
Можу сказати, що я бачив майже весь шлях Сапіенту, бо ми його пройшли разом.
П’ять років назад, маленька компанія, офіс на квартирі в центрі, було дуже затишно і по сімейному, нас працювало людей 15 тоді.
Потім був великий офіс 500м2 та набагато більше людей. Я бачим злети і маленькі падіння, але команда Сапіенту проходила все з достоїнством.
Крім крутих проектів, які мені дали безцінний досвід, у нас завжди були якісь спільні захоплення та розваги. Футбол, йога, теніс, а ще наші класні поїздки на природу та корпоративи, що це більше об’єднували командний дух.

Сапіент — це компанія, де завжди підтримують та сприяють твоєму розвитку, де чують твої побажання, де підклуться і допоможуть не тільки в роботі, а прийдуть на допомогу в різних життєвих ситуаціях.

На завершення хотів би додати, що я пишаюсь, що працюю тут і захоплююсь шляхом який пройшли хлопці з Сапієнту, починаючи з маленької компанії в офісі на квартирі до великої і однозначно найкращої в місті Чернівці, а про наш теперішній офіс я мовчу, бо його краще один раз просто побачити. Коли тобі не просто комфортно працювати, а ти отримуєш естетичне задоволення від місця в якому знаходишся, а наш лаундж-підвал — улюблене місце відпочинку та вечірок всіх девів.

Навіть, якщо я колись перестану тут працювати, то все рівно буду рекомендувати всім Сапієнт.

Працюю в компанії понад 3 роки
Хочу виділити наступні позитивні моменти: чудові умови в офісі, за час мого перебування в компанії постійно змінюються в кращу сторону
дружній коллектив та цікаві проекти
Також радує повна відсутність бюрократії і простота вирішення будь яких питань на будь якому рівні

SapientPro хороший приклад того, як налагоджений менеджмент і процеси компанії можуть давати крутий результат без зайвої бюрократизації останніх.

В компанію я попав будучи по суті єдиним дизайнером, тепер вже через 4 роки я маю можливість працювати в команді дизайнерів різних напрямків. Це стало можливим завдяки тому, що компанія не залишила мінімальний обсяг експертизи суто для задач поточних клієнтів, а навпаки розширила експертизу, щоб створити ширшу пропозицію для клієнтів і дати можливість розвивати цей напрямок.

Менеджемент компанії завжди відкритий до пропозицій вдосконалити процеси, неважливо це організаційні моменти чи робочі процеси.

Окреме подяка за затишний офіс, тут відчуваєш себе як вдома і колектив в свою чергу максимально підтримує саме таку атмосферу. Загалом приємно бути частиною команди, яка стала мені сім’єю, — це було відчутно в перший робочий день, це однозначно відчутно в найважчий для країни час.

Для мене робота в SapientPro була гарним періодом в житті, яка показала, якими крутими можуть бути люди в команді та загалом у компанії. Тут я ріс як спеціаліст, отримав досвід роботи з різними типами проєктів та технологіями.

Колеги завжди відкриті до допомоги та комунікації. У команді дружня атмосфера.

Менеджмент компанії завжди готовий вислухати, допомогти й піти на зустріч.

Також у компанії один з найатмосферніших офісів, які я бачив. На кухні завжди є солодощі, чай, кава. У SapientPro розвинута корпоративна культура, різні цікаві заходи та подарунки. Крім того, у компанії є бухгалтер, який займається всім необхідним, що значно спрощує процес ведення ПП.

Я задоволений досвідом роботи у SapientPro.

Працював тут 3 роки пройшовши разом шлях від маленької команди однодумців до великої компанії з топовим офісом та відомими на весь світ проєктами.
Та найкраще це люди — я здобув тут декілька друзів та багато товаришів. В компанії я був наймолодшим, і завжди був на рівних з будь-ким не зважаючи на досвід чи вік. Тут допомагають, вчать, дають можливість експериментувати, помилятися(Та виправляти помилки) і завжди відкриті до пропозицій, що в сумі дає можливість реалізувати себе як професіонала.
Професійний менеджмент та круті клієнти(Тут не працюють з неадекватними замовниками). Особлива сімейна атмосфера, а також круті вечірки та корпоративи.
Загалом 10/10, рекомендую)

SapientPro це в першу чергу люди. Компанія зуміла зібрати дуже дружній і високопрофесійний колектив в якому ні одна його частинка не може не розвиватись професійно та особистісно.

Я прийшов в компанію як звичайний manual QA, але завдяки довірі та чудовому менторству, зміг перейти в Project Management за значно короткий термін. Здобув, і продовжую здобувати тут безцінний досвід, дуже круті ПМські навички які навряд чи можна опанувати де інде.

Тут завжди підкажуть та підуть на зустріч, завжди знайдеться рішення для будь-якого питання.
Як у сім’ї батьки діляться досвідом — так і тут більш досвідченні професіонали діляться набутими знаннями з новачками, і все тільки для однієї мети — рости особисто і рости разом з SapientPro.
Це місце де добре як вдома...

Безцінний бекграунд який здобув в компанії (увійшов в ІТ так би мовити). Дуже радий що потрапив в компанію не так пізно від її народження, і довелось побачити як розвивається компанія та колектив в дуже різнобічних напрямках. Професійний та дружній колектив завжди готовий допомогти та передати свій досвід, навчити як зробити краще та ефективніше. Зміг прокачатись не тільки в програмуванні, але й в багато інших напрямках, які ближчі до чогось соціального, чому так? Та мабуть тому що на тебе в компанії не пофік. SapientPro дя мене як перше кохання, хоч поряд не на все життя, але в сердці назавжди.

работал когда-то здесь, менеджмент неадекватен и тупой, тычет факи работникам, называя это прикольчиками, внутри компании низкие рейты и дэдовщина,у них в сознании не укладывается, что новичок может знать больше синьора, который десятилетиями протирает штаны на фирме и громко кричит, что он великий синиор.
Советую сразу обойти стороной данную "фирму"и пойти в классическую западную галеру с адекватным менеджментом и человеческим отношением.

Сашко, нам дуже шкода і сумно, що 1.5 роки тому до тебе прийшла хвороба, яка так і не дала повернутись в професію.
Ми всі бажаємо тобі здоров’я, успішно пройти реабілітацію і повернутись до нормального життя.
Якщо ми можемо якимось чином допомогти тобі — дай знати. Ми будемо раді допомогти всім, що в наших силах.
Колектив SapientPro.