21 відгук

От вже майже рік працюю в компанії і дуже їй вдячний.

Компанія взяла мене, як трейні, без комерційного досвіду, одразу після інтернатури іншої компанії, у важкий для ринку час, коли здавалось було неможливо вже знайти роботу в айті в Україні, особливо для початківців. Завдяки цьому мав можливість провести разом з компанією і важку зиму блекаутів у комфортному затишному офісі з генератором, повному крутих людей, практикуючись у своєму улюбленому фронтенді кожен день. Вважаю, що для трейні-джуна офіс або гібридний варіант роботи — найкращий варіант, так як це дає можливість швидкого занурення в спеціалізацію. Мотивує бути в такому оточенні. Але також ціную компанію за можливість попрацювати з дому час від часу, коли почуваєш себе не достатньо соціальним сьогодні, щоб вилізти з дому:)

Офіс, до речі, справді крутий. Засновники дуже круто реконструювали історичну австрійську будівлю, в тому лофті справді почуваєш себе затишно і неформально, отримуєш естетичне задоволення. Що тут казати, якщо в офісі в підвалі є навіть власний бар, де, до речі, час від часу фронтенд хед компанії проводить круті воркшопи по фронтенду, які реально мотивують, надихають, де ти отримуєш те саме відчуття занурення в правильне середовище улюбленої справи, яке тобі було необхідно. Треба віддати належне, фронтенд хед в компанії взагалі крутий, так передавати атмосферу спокою і любові до справи треба ще вміти:)

А які, без перебільшення, круті корпоративи влаштовує компанія — це взагалі окрема історія. Що кейтеринг в дворі офісу, що запрошення бармена в бар офісу в підвалі. Тут вміють і старанно працювати, і круто тусити.

Також подяка офіс менеджерці, HR та менеджменту за смаколики, фрукти, тортики, лимонади і різне цікаве, що можна знайти на кухні, що явно покращує настрій в офісі в будні :)
Мерч та брендовані подарунки від компанії на свята — теж присутні і вони класні

Ще важливо згадати про те, яка атмосфера патріотичності панує серед людей в сапіенті. Скільки грошей, що компанія, що працівники передали на ЗСУ. Та які тут не байдужі до розвитку рідного міста люди. Тут ти відчуваєш себе серед своїх.

Я щасливий, що увійшов в комерційне айті саме з цієї компанії. Щасливий, що компанія дає мені можливість реалізовуватись в професії, яка мені подобається, в моєму рідному місті. І що не дає впасти духом у такий важкий для нас всіх час.

Однозначно рекомендую компанію.

Підтримали: D KKate Panchuk

В Sapient Pro працюю більше року а потрапив через PHP Academy. Дуже вдячний компанії що практично з нульовим досвідом взяли, та дозволили професійної розвиватися.

Атмосфера в компанії дуже хороша, окрім можливості розвитку (клуби англійської, тренінги на актуальні теми в сфері розробки) компанія дбає і про комфорт співробітників ( спортивні клуби, зручний офіс, смаколики, різні заходи та багато іншого).

Колектив компанії — крутий та високопрофесійний, усі відкриті до комунікації та допомоги.

Професійний менеджмент компанії завжди відкритий до пропозицій та вирішень проблем, забезпечує крутими та цікавими проектами.

Sapient Pro — це компанія з найкращою атмосферою, найкращим колективом і найкращими можливостями для професійного розвитку та роботи! Дуже радий що почав свій шлях саме тут.

Підтримали: D KKate Panchuk

У SapientPro працюю другий рік. Я довго вагався перед тим, як піти туди працювати і не пошкодував. Співбесіда проходила, коли це була невелика компанія з офісом у квартирі. І коли я прийшов на роботу, це була власна будівля зі стильним офісом (на цьому компанія не зупинилася...)

Дружній колектив, ви завжди можете звернутися за допомогою до команди іншого проекту.

Часто відбуваються різноманітні активності та челенджи, за які можна отримати цікаві подарунки.

Кава, чай, смаколики та фрукти — постійно присутні на кухні, не говорячи про власний бар.

Єдине про що можна було б шкодувати, що не пішов працювати в SapientPro раніше.

Підтримали: D KKate PanchukIhor Hamal

Працюю в компанії вже понад рік, за цей час отримав велику кількість виключно позитивного досвіду.
Один з найважливіших аспектів будь-якої компанії — це колектив, який тут є безумовно крутим і складається з цікавих, професійних людей, які завжди раді поділитися досвідом.
Ще однією з сильних сторін SapientPro є менеджмент, який завжди забезпечує цікавими проектами та надає можливість для безперервного професійного розвитку.
Щодо офісу — комфортне середовище оснащене всім необхідним для ефективної та зручної роботи i відпочинку, .
Загалом, враховуючи перелічене, можу рекомендувати компанію, як місце в якому можна успішно працювати, розвиватись та просто гарно проводити час.

Працюю у SapientPro понад 2,5 років. Тут мене особливо приваблює унікальність та різноманітність нашого колективу. Спілкування та співпраця з колегами завжди приносить задоволення, як під час роботи, так і поза нею.

Компанія уважно слідкує за розвитком навичок та амбіціями своїх співробітників, що дозволяє кожному отримати саме те, що відповідає його інтересам. SapientPro дбає про індивідуальний підхід до розвитку кожного співробітника, роблячи його максимально комфортним.

Тут кожен має можливість скласти зручний для себе графік роботи, що дозволяє гармонійно поєднувати професійні обов’язки з особистим життям.

Окрім роботи, в SapientPro влаштовуються захоплюючі розваги, спортивні ігри та пам’ятні вечірки.

Це лише частина переваг від роботи в команді SapientPro. Запрошую приєднатися до нас, щоб особисто переконатися в усіх перевагах компанії SapientPro.

Я працюю в SapientPro, як frontend розробник вже більше року. У нашій компанії використовують найновіші технології та ми завжди стежимо за останніми трендами в галузі, щоб надавати нашим клієнтам найбільш передові та інноваційні рішення.

Наш колектив — це дружні та талановиті професіонали, які завжди готові підтримати один одного та допомогти в складних ситуаціях. Ми дійсно працюємо як одна велика родина, де кожен може розраховувати на підтримку та позитивну атмосферу.

Широкий професійний ріст та неперервний розвиток — невід’ємні частини цієї компанії.

А щодо офісу — у нас крутий та сучасний офіс, який приваблює своїм дизайном та функціональністю. У ньому є все необхідне для комфортної роботи.

В цілому, я дуже задоволений своєю роботою SapientPro. Рекомендую!

Підтримали: D KKate PanchukIhor Hamal

Я працюю в компанії вже більше року, як frontend розробник, і дуже задоволений, що обрав саме SapientPro. Культура компанії сприяє інноваціям, співпраці та постійному покращенню. З першого дня я відчуваю підтримку від своєї команди та керівництва, що дозволяє мені успішно працювати та розвиватись.

Особливо цікавою вважаю можливість брати участь у різноманітних проектах та використовувати новітні технології для розробки клієнтських додатків. Відкритий та дружній колектив, гнучкий графік роботи та можливість працювати з професіоналами.

Також, хотів би відзначити інші плюси:
— спортивні зібрання (футбол, волейбол, баскетбол)
— уроки англійської мови
— комфортний офіс
— постійні смаколики на кухні :)
— лекції про актуальні тренди розробки додатків

Я б радив компанію Sapient Pro як відмінне місце для роботи тим, хто хоче розвиватись в ІТ-сфері та брати участь у цікавих проектах у колективі професіоналів.

Два роки тому вирішив приєднатись до цієї команди — цим рішенням задоволений і досі: дружній колектив, професійний менеджмент, сучасні цікаві проекти, широкі можливості для професійного росту, соціальний пакет і взаємовигідні трудові відносини. Наразі це найкраща компанія в Чернівцях.

Підтримали: D KKate PanchukIhor Hamal

Шалена підтримка — ось що перше спадає на думку, коли думаю про SapientPro.

Потрапила сюди ледь не випадково, на посаду QA по рекомендації хорошого знайомого. За весь час — жодного разу не пошкодувала, що почала співпрацю з цією компанією. За мої 2,5 роки тут бувало різне, як в робочій сфері, так і в особистій. У будь-якій ситуації люди SapientPro були завжди поруч з просто порадою, чи допомогою, за що безмежно вдячна.

Менеджмент компанії на 200% підтримує бажання своїх працівників розвиватись у цікавій для них сфері. Так, з manual QA мені вдалося вирости професійно до посади Project Manager, і продовжую далі розвиватися вже як розробник — в цьому мені допомагають мої неймовірні колеги-ментори, які не шкодують порад чи підказок :) При потребі, можна підвищувати свій рівень англійської з викладачем, що особисто для мене було дуже великим плюсом.

Кожен з проєктів, над яким мала нагоду працювати, був своєрідним викликом знати та вміти більше. Дропшипінг, автоматизовані покупки, платформа для пошуку копірайт фрілансерів, блокчейн — різноманітність проєктів інколи просто вражає, а отриманий досвід в процесі завжди буде неоціненним. Особистий розвиток — це те чого можна тут досягнути у легкій, дружній та веселій атмосфері.

Також, SapientPro заохочує своїх працівників не лише розвиватись, а й відпочивати.
Щотижня, після роботи, у нас є волейбол, футбол та баскетбол у спортзалах — кожен, за бажання, може знайти для себе спорт до душі, не говорячи вже про те, що у самому офісі є турніки, де можна розімʼятися протягом дня.
Для любителів більш спокійного відпочинку, у вільному доступі є затишний підвал з баром та теликами, де ми часто збираємося, щоб пограти у настолки / приставку, глянути фільм чи просто потусити з пивом та піцою.

Між іншим, я в захваті від рівня згуртованості колег у питанні допомоги армії — від початку повномасштабного вторгнення було закрито чимало зборів, організованих компанією, колегами
чи просто хорошими знайомими. На додаток — чимало потреб бригад, яких ми підтримуємо, закрила компанія самотужки, що дійсно викликає повагу.

SapientPro — це місце сили й люди тут просто неймовірні!
Я рекомендую і рекомендуватиму SapientPro, оскільки для мене це завжди буде місцем де вдалося знайти себе.

Працюю в компанії майже 1 рік, потрапив сюди через академію. Мені пощастило, що до приходу в неї я вже мав певний досвід в програмуванні, тому вже через місяць отримав пропозицію на роботу. Я щиро вдячний керівництву, що дали мені шанс проявити себе на реальному проекті, не зважаючи на досить короткий термін навчання.

З самого початку мені сподобався колектив компанії, всі радо вітають нових працівників і завжди готові допомогти у будь-яких питаннях. Я ніколи не відчував себе у чужій тарілці, працюючи з цими людьми. Гадаю, що перш за все це пов’язано із регулярними тімбілдингами, які проводить компанія. Ми дуже часто збираємося просто посидіти та граємо у різні види спорту.

У компанії є можливість вдосконалювати свої навички лише в програмуванні, а й у англійській мові, що я вважаю, є великим плюсом. Мені дуже подобаються заняття англійської та, так званий, English club.

Також варто відзначити, що в компанії дуже багато різноманітних та цікавих проектів. За рік моєї роботи я встиг побувати на багатьох із них і ознайомитися з багатьма новими технологіями.

Хочу також подякувати за чудово облаштований офіс, в якому зручно працювати і, взагалі, мені дуже приємно бути частиною сім’ї SapientPro)

Підтримали: D KKate PanchukIhor Hamal

Для мене Sapient — це не просто компанія, це сім‘я, яка завжди допомагає один одному, радіє твоїм досягненням, підтримує в складні часи.

За більше ніж 2.5 року в мене виникають лише позитивні спогади, від першого дня аж до сьогодні. Компанія завжди робила, якісь цікавинки такі як презентації, командою, проекту над яким вона працює. Чи збір стікерів або виконання різних завдань для обіміну на ніштяки (виявляється, що на роботі не так і нудно ;) , принаймі в нас).

Мені дуже подобається, що компанія дбає і заохочує до розвитку своїх працівників. Хорошою традицією стали презентації для закріплення основних знань, а також дізнатись щось новеньке. Також ми кожного тиждня ганяємо в футбол або баскетбол, що дає можливість підтримувати форму.

Кожен проект над яким я працював, надавав мені можливість навчитись чомусь новому і безцінний досвід. І кожен мій тіммейт ділився зі мною своїми знаннями, а я вже з ним. Багато є дуже розумних і хороших людей, з якими приємно працювати і бачити в них свого наставника.

Навчання на магістратурі без проблем поєднувалось із роботою. Ну а індивідуальні уроки із вчителем англійської надавали можливість покращити мову.

До повно-масштабної війни, атмосфера і командний дух підкріплювався частими тімбілдами і корпоративами. Зараз нас ще більше гуртують збір коштів і сама допомога нашій армії. І я впевнений, що у нас в офісі буде вечірка на честь нашої Перемоги =)

Працюю в Sapient Pro вже 8 місяців. Почав працювати в компанії завдяки PHP Academy. Там було пізнавально та весело, мені подобалось. В перший місяць академії я добре себе проявив, і мені запропонували інтернатуру, після якої мене запросили на роботу. Мені дуже пощастило, що Sapient Pro повірили в мене і взяли на роботу в якості Trainee з нульовим досвідом.
Компанія добре дбає про комфорт співробітників починаючи з бухгалтера, який веде ФОП, закінчуюючи кавою та печивом на кухні. Також компанія дбає і про професійне зростання співробітників — система Knowledge Evaluation дозволяє розробнику чітко розуміти який в нього рівень, і що йому потрібно знати та вміти для його підвищення. Праця девелопера також оцінюєтсья гідно та прозоро. В компанії є абсолютно нормальним казати про щось, що тебе не влаштовує — в такому випадку завжди знайдеться компромісне рішення, щоб ніхто не «ображався».
Також вишнею на торті є крутий і зручний офіс з підвалом, в якому зажди можна випити пива після роботи.

Я дуже радий, що Sapient Pro став моєїм першим робочим досвідом, я значно покращив свої навички в порівнянні з першим днем, мені тут дуже комфортно і класно працювати.

Станом на сьогодні, працюю тут більше року. Нещодавно, коли був рівно рік, я проводив ретроспективу цього року, і усвідомив наскільки я виріс в професійному плані.

Дуже вдячний компанії SapientPro за те, що повірили в мене, побачили мої сильні сторони і допомагають їх примножувати. Тут, я зміг перепрофілюватися і працювати тим, ким завжди хотів працювати в цій сфері, а саме Project Manager’ом.

Але професійний ріст — це далеко не єдине, за що я вдячний цій компанії.

Перш за все, хочу відмітити колектив. Люди, з якими приємно не тільки прицювати, але і проводити вільний час. Спорт, вечірки біля офісного бару, виїзди на природу: все це не просто для галочки, бо має бути тім білдінг, а тому, що людям справді подобається проводити разом час.

Також, тут я маю змогу працювати з проектами, які мене цікавлять саме як користувача. В моєму випадку мова йде про блокчейн. Я цікавився даним напрямком ще до приходу в цю компанію. А тут мені випала нагода менеджити розробку Web3 проектів, що мені теж дуже подобається.

Ну і офіс. Офіс дуже крутий. Відчувається, що все робилось з душею і на совість.

Все вищеперелічене, робить SapientPro компанією, яка назавжди запам’ятається мені як те місце, де я максимально комфортно себе почував у всіх сенсах цього слова.

П’ять років назад я прийшов в цю компанію зеленим джуном, але мені дали шанс стати тим, ким я є зараз.
Можу сказати, що я бачив майже весь шлях Сапіенту, бо ми його пройшли разом.
П’ять років назад, маленька компанія, офіс на квартирі в центрі, було дуже затишно і по сімейному, нас працювало людей 15 тоді.
Потім був великий офіс 500м2 та набагато більше людей. Я бачим злети і маленькі падіння, але команда Сапіенту проходила все з достоїнством.
Крім крутих проектів, які мені дали безцінний досвід, у нас завжди були якісь спільні захоплення та розваги. Футбол, йога, теніс, а ще наші класні поїздки на природу та корпоративи, що це більше об’єднували командний дух.

Сапіент — це компанія, де завжди підтримують та сприяють твоєму розвитку, де чують твої побажання, де підклуться і допоможуть не тільки в роботі, а прийдуть на допомогу в різних життєвих ситуаціях.

На завершення хотів би додати, що я пишаюсь, що працюю тут і захоплююсь шляхом який пройшли хлопці з Сапієнту, починаючи з маленької компанії в офісі на квартирі до великої і однозначно найкращої в місті Чернівці, а про наш теперішній офіс я мовчу, бо його краще один раз просто побачити. Коли тобі не просто комфортно працювати, а ти отримуєш естетичне задоволення від місця в якому знаходишся, а наш лаундж-підвал — улюблене місце відпочинку та вечірок всіх девів.

Навіть, якщо я колись перестану тут працювати, то все рівно буду рекомендувати всім Сапієнт.

Працюю в компанії понад 3 роки
Хочу виділити наступні позитивні моменти: чудові умови в офісі, за час мого перебування в компанії постійно змінюються в кращу сторону
дружній коллектив та цікаві проекти
Також радує повна відсутність бюрократії і простота вирішення будь яких питань на будь якому рівні

SapientPro хороший приклад того, як налагоджений менеджмент і процеси компанії можуть давати крутий результат без зайвої бюрократизації останніх.

В компанію я попав будучи по суті єдиним дизайнером, тепер вже через 4 роки я маю можливість працювати в команді дизайнерів різних напрямків. Це стало можливим завдяки тому, що компанія не залишила мінімальний обсяг експертизи суто для задач поточних клієнтів, а навпаки розширила експертизу, щоб створити ширшу пропозицію для клієнтів і дати можливість розвивати цей напрямок.

Менеджемент компанії завжди відкритий до пропозицій вдосконалити процеси, неважливо це організаційні моменти чи робочі процеси.

Окреме подяка за затишний офіс, тут відчуваєш себе як вдома і колектив в свою чергу максимально підтримує саме таку атмосферу. Загалом приємно бути частиною команди, яка стала мені сім’єю, — це було відчутно в перший робочий день, це однозначно відчутно в найважчий для країни час.

Для мене робота в SapientPro була гарним періодом в житті, яка показала, якими крутими можуть бути люди в команді та загалом у компанії. Тут я ріс як спеціаліст, отримав досвід роботи з різними типами проєктів та технологіями.

Колеги завжди відкриті до допомоги та комунікації. У команді дружня атмосфера.

Менеджмент компанії завжди готовий вислухати, допомогти й піти на зустріч.

Також у компанії один з найатмосферніших офісів, які я бачив. На кухні завжди є солодощі, чай, кава. У SapientPro розвинута корпоративна культура, різні цікаві заходи та подарунки. Крім того, у компанії є бухгалтер, який займається всім необхідним, що значно спрощує процес ведення ПП.

Я задоволений досвідом роботи у SapientPro.

Працював тут 3 роки пройшовши разом шлях від маленької команди однодумців до великої компанії з топовим офісом та відомими на весь світ проєктами.
Та найкраще це люди — я здобув тут декілька друзів та багато товаришів. В компанії я був наймолодшим, і завжди був на рівних з будь-ким не зважаючи на досвід чи вік. Тут допомагають, вчать, дають можливість експериментувати, помилятися(Та виправляти помилки) і завжди відкриті до пропозицій, що в сумі дає можливість реалізувати себе як професіонала.
Професійний менеджмент та круті клієнти(Тут не працюють з неадекватними замовниками). Особлива сімейна атмосфера, а також круті вечірки та корпоративи.
Загалом 10/10, рекомендую)

SapientPro це в першу чергу люди. Компанія зуміла зібрати дуже дружній і високопрофесійний колектив в якому ні одна його частинка не може не розвиватись професійно та особистісно.

Я прийшов в компанію як звичайний manual QA, але завдяки довірі та чудовому менторству, зміг перейти в Project Management за значно короткий термін. Здобув, і продовжую здобувати тут безцінний досвід, дуже круті ПМські навички які навряд чи можна опанувати де інде.

Тут завжди підкажуть та підуть на зустріч, завжди знайдеться рішення для будь-якого питання.
Як у сім’ї батьки діляться досвідом — так і тут більш досвідченні професіонали діляться набутими знаннями з новачками, і все тільки для однієї мети — рости особисто і рости разом з SapientPro.
Це місце де добре як вдома...

Безцінний бекграунд який здобув в компанії (увійшов в ІТ так би мовити). Дуже радий що потрапив в компанію не так пізно від її народження, і довелось побачити як розвивається компанія та колектив в дуже різнобічних напрямках. Професійний та дружній колектив завжди готовий допомогти та передати свій досвід, навчити як зробити краще та ефективніше. Зміг прокачатись не тільки в програмуванні, але й в багато інших напрямках, які ближчі до чогось соціального, чому так? Та мабуть тому що на тебе в компанії не пофік. SapientPro дя мене як перше кохання, хоч поряд не на все життя, але в сердці назавжди.

работал когда-то здесь, менеджмент неадекватен и тупой, тычет факи работникам, называя это прикольчиками, внутри компании низкие рейты и дэдовщина,у них в сознании не укладывается, что новичок может знать больше синьора, который десятилетиями протирает штаны на фирме и громко кричит, что он великий синиор.
Советую сразу обойти стороной данную "фирму"и пойти в классическую западную галеру с адекватным менеджментом и человеческим отношением.

Сашко, нам дуже шкода і сумно, що 1.5 роки тому до тебе прийшла хвороба, яка так і не дала повернутись в професію.
Ми всі бажаємо тобі здоров’я, успішно пройти реабілітацію і повернутись до нормального життя.
Якщо ми можемо якимось чином допомогти тобі — дай знати. Ми будемо раді допомогти всім, що в наших силах.
Колектив SapientPro.

Вакансії SapientPro