Salesflow

до 20 спеціалістів
Київ, Лондон (Велика Британія), Kosovo

1 відгук

Працюю у сейлзфлоу дизайнером вже 1,5 роки. Загальний стаж роботи більше 10 років, тож мені є з чим порівнювати. Я завжди віддавала перевагу продуктовим компаніям, тому що тут є змога бачити розвиток продукту і безпосередньо впливати на це. На відміну від потокових проектів які ти просто робиш не знаючи їх подальшої долі і які, інколи, навіть не втілюються в життя.

Головний офіс компанії знаходиться в Лондоні, але осередок розробки в Україні. Є офіс в Києві на подолі, але прив’язки до нього немає, можна працювати із дому, що супер зручно.

Тут дуже професійна команда, налагоджені процеси і комунікація. Можна будь кому адресувати питання і швидко отримати відповідь. Висока свобода творчості, ініціатива вітається 🔥

Особливо хочу відзначити душевну атмосферу family-like company. ❤️ Щовечора граємо з інтернаціональною командою в різні квізи. :) Київською командою збираємось офлайн. Шкода тільки що командний глобал гезерінг відклався через пандемію, але на локальне спілкування це не вплинуло.

Підтримали: Julia Dobrikova