Salesflow

Київ, Лондон (Велика Британія), Kosovo

Пропрацювала в компанії майже півроку. Бувала і в головному офісі в Лондоні.
1. Почну з того, що компанія помилилася, створюючи мій контракт, в котрий забули додати пункт про випробувальний термін. Тобто по контракту його не було, а на думку ейчар — був.
2. Коли випробувальний термін, котрий вони самі придумали, закінчувався, вирішили його подовжити на 3 місяці.
3. В цей час за моєю спиною почали співбесідувати кандидатів на моє місце, при цьому кандидатам брехали, що РМа в компанії немає взагалі.
3. Коли я дізналася про те, що коїться, спитала СЕО напряму чи то мені шукають заміну і мені шукати собі іншу роботу, мені збрехали, що це на інший проект шукають людину.
4. За два дні після того, як нова людина прийняла офер мене викликали на колл на котрому сказали, що розривають контракт.
5. Поки я ще була на дзвінку (11 хвилин), в мене деактували слек та всі робочі аккаунти. Навіть не давши змоги попрощатися з командою.

Тепер про інші моменти, чому я не раджу Селсфлоу:
1. Ейчар перекручує слова перед керівництвом. Ви можете спитати, чи можливо покрити затрати, стосовно роботи, а керівництву це донесуть, як «ти зареквестів».
2. Овертайми завжди. Не залежно від того, дедлайн чи не дедлайн- завжди.
3. Реквайрменти змінюються по декілька разів на день. Розробка може вже йти, а реквайрменти змінять так, що 3-4 дні розробки піде насмарку.
4. Працювати по Скраму не видається можливим.
5. СЕО компанії лаїться матом на дзвінках та у чатах.
6. Кстомер суппорт лід взагалі не розуміє процессів. Навіть після 4 дзвінків з розʼясненнями, документації та запису відео, як все працює.

Я могла би продовжити негативний відгук нескінченно. Але хочу відмітити позитивне.
В компанії до шаленства крута дев команда! Дійсно професійна, людяна й з чудовим почуттям гумору.
Також в компанії чудовий продукт менеджер та кастумер саксес лід. Надзвичайно приємний і професійний дизайнер та чудовий бізнес аналітик. А от тестувальна команда — це просто чарівна.

Працюю у сейлзфлоу дизайнером вже 1,5 роки. Загальний стаж роботи більше 10 років, тож мені є з чим порівнювати. Я завжди віддавала перевагу продуктовим компаніям, тому що тут є змога бачити розвиток продукту і безпосередньо впливати на це. На відміну від потокових проектів які ти просто робиш не знаючи їх подальшої долі і які, інколи, навіть не втілюються в життя.

Головний офіс компанії знаходиться в Лондоні, але осередок розробки в Україні. Є офіс в Києві на подолі, але прив’язки до нього немає, можна працювати із дому, що супер зручно.

Тут дуже професійна команда, налагоджені процеси і комунікація. Можна будь кому адресувати питання і швидко отримати відповідь. Висока свобода творчості, ініціатива вітається 🔥

Особливо хочу відзначити душевну атмосферу family-like company. ❤️ Щовечора граємо з інтернаціональною командою в різні квізи. :) Київською командою збираємось офлайн. Шкода тільки що командний глобал гезерінг відклався через пандемію, але на локальне спілкування це не вплинуло.