SalesAR

Київ, Лондон (Велика Британія), Lewes

Працював в цій компанії більше року на посаді ресьорчера, це був не перший мій досвід в цій сфері, але саме в SalesAR я дізнався як це робиться максимально професійно та багато чому навчився, досвід в цій компанії був максимально позитивним, дуже крутий колектив, відменне ставлення керівництва та абсолютно вільний графік роботи, дякую всьому колективу за цей крутий досвід!

Більше 3-х років, майже від самого початку, працюю в SalesAR. Це дозволило мені спробувати різні напрямки та знайти той самий де я зміг себе реалізувати та бути максимально корисним для команди.
Хочу відзначити компетенції всієї нашої команди. Я завжди можу розраховувати на колег у будь-якій ситуації. Наша кооперація дозволяє досягати чудових результатів та розвиватися як спеціалістам.
Особливо мені подобається гнучкий підхід до робочого процесу. Ми маємо можливість працювати в комфортних умовах, обмінюватись та проваджувати нової ідеї та підходи, що сприяє кращому сервісу для наших клієнтів.

Вже більше 3х років маю честь працювати у SalesAR і це неймовірний досвід. Від самого приєднання до команди мене вразило прагнення компанії до високої якості та зобов’язання надавати виняткові послуги.

Офіс SalesAR зручно розташований, що полегшує доступ як для клієнтів, так і для співробітників з різних куточків світу. Відразу ж, як тільки я приєднався до команди, мене тепло зустріли привітні співробітники, і я відразу відчув професіоналізм та ентузіазм. Робочий простір добре спроєктований, створюючи живу та робочу атмосферу, що сприяє продуктивності та творчості.

Одна з головних особливостей SalesAR — це культура компанії. Керівництво створює середовище, яке цінує розвиток співробітників та спонукає до інновацій. Вони справді піклуються про добробут своїх співробітників та надають багато можливостей для професійного зростання.

Команда SalesAR складається з талановитих фахівців, я відзначив їхню глибоку експертизу у галузі й здатність адаптувати рішення під конкретні потреби клієнтів. Відданість та вміння команди справді вражають. Вони зроблять все можливе, щоб забезпечити виняткові результати, постійно перевищуючи очікування клієнтів.

Зобов’язаність SalesAR до задоволення клієнтів очевидна в кожному контакті. Компанія приділяє достатньо часу для ретельного розуміння потреб клієнтів, щоб забезпечити рішення, які не тільки ефективні, але й індивідуально підходять до їхніх унікальних бізнес-цілей. Рівень уваги до деталей та готовність йти на компроміс справді вражають.

На останок, я хотів би відзначити неймовірне керівництво в SalesAR. Підтримка та допомога керівництва були невід’ємною частиною мого часу у компанії. Вони сприяють співпраці та створюють середовище, де кожен голос цінується, що дозволяє досягати спільних цілей.

Це компанія, що справді виділяється у своїй сфері. Від їхніх виняткових послуг і талановитої команди до підтримуючої робочої культури та зобов’язаності до задоволення клієнтів, SalesAR встановлює високі стандарти.

Підтримали: Yehor YefymovMariya Apennikova

Зовсім скоро буде рік, як я працюю в чудовій компанії SalesAR на позиції Head of Account Management і мені точно є що сказати :)

З самої першої співбесіди, мені дуже сподобалась атмосфера, яку тут створюють люди. Я не помилилась у своєму відчутті, тому що наш колектив — це справжні професіонали своєї справи та в першу чергу — надихаюча, мотивуюча, щира та дружня команда. Комунікація між відділами налагоджена найкращим чином і це не може не полегшувати щоденну робочу рутину та найскладніші задачі.

Sales відділ — наші супергерої, обличчя компанії та перші, хто комунікує з клієнтами і задає тон роботі.

SDR & BDR відділ — наші зірочки, які своєю крутою роботою вносять великий вклад в розвиток кожного проекту.

Research відділ — справжні профі, які знаходять ключ навіть до найскладнішого проекту і тим самим, продовжують його існування.

Account відділ — найкращі друзі клієнтів, двигун та живлення кожного проекту, відповідають за стратегію і багато інших аспектів.

Content & Marketing відділ — боги креативу, їх ідеї як гарна обгортка для кожного проекту.

Окрема подяка керівництву компанії за безумовну підтримку у багатьох питаннях. Можна ніколи не сумніватись, що твоя думка буде почута, а фідбек опрацьований та прийнятий до уваги. Більш того, завжди є можливість кар’єрного росту.

Також варто відмітити, що всі проекти, над якими працює SalesAR є максимально цікавими, сучасними, різноманітними та кожен раз вносять величезний вклад в тебе, як професіонала. Підвищення кваліфікації тут відбувається з кожним челленджем, які ми командно вирішуємо в найкоротший термін і як результат — зміцнюємо довіру та підвищуємо рівень задоволення клієнтів.

Рекомендую SalesAR як найкрутіше місце для роботи і розвитку!

Підтримали: Yehor YefymovMariya Apennikova

Неймовірно привітна вся команда, приємно працювати в колективі та компанії, яка постійно зростає, розвивається та надає змогу розвиватись новим співробітникам.

Офіс свій, не перетинаєшся із робітниками інших компаній, які працюють в тій же будівлі. Дуже просторі приміщення, є окремі переговірні кімнати із шумоізоляцією, кухня завжди повна фруктів, солодощів, кави та чаю на любий смак.

Підтримали: Yehor YefymovMariya Apennikova

Я хотіла б поділитися своїми враженнями про роботу в якості Sales Development Representative у компанії SalesAR. З радістю повідомляю, що мій досвід у компанії вже більше двох років і він був надзвичайно цінним для мого професійного розвитку.

У компанії чудова атмосфера та професійна команда, з якою дуже приємно працювати кожного робочого дня! Я завжди можу розраховувати на відкритість та підтримку від моїх колег щодо моєї роботи та загальних результатів. Їхня постійна готовність допомогти, відповісти на запитання та поділитися своїм досвідом є надзвичайно цінною і допомогла мені стати більш ефективною у своїй роботі.

Не можу не відмітити також різноманітність проектів, з якими я зіткнулася за цей час. SalesAR дав змогу познайомитися з клієнтами з країн Європи, Америки та Азії.

Пишаюся бути частиною такої команди та запрошую усіх бажаючих до нас на відкриті позиції! :)

Підтримали: Yehor YefymovMariya Apennikova

Протягом майже двох років я маю велику честь працювати в компанії SalesAR на посаді Full Stack Engineer, і я хотів би поділитися своїм враженням про цю чудову організацію.

Перш за все, я хочу відзначити, що я дуже задоволений своєю роботою в цій компанії. Вона надає мені можливість розвиватися, як веб-розробнику і постійно вдосконалювати свої навички. У SalesAR я отримав велику кількість цікавих задач та викликів, що посприяло моєму професійному розвитку.

Одним з найприємніших аспектів роботи у компанії є команда. Я маю честь працювати з дуже талановитими та привітними людьми, які завжди готові підтримати та допомогти. В колективі SalesAR панує дружня та сприятлива атмосфера, що допомагає нам досягати спільних цілей і виконувати завдання на найвищому рівні.

Також важливо відмітити, що задачі, які я отримую від компанії, завжди цікаві та викликають певне захоплення. SalesAR працює над проектами, які стоять на передовій технологічних рішень, що дозволяє мені постійно розширювати свій інструментарій та використовувати сучасні технології у своїй роботі.

Загалом, я хотів би підкреслити, що я дуже задоволений своєю роботою в компанії SalesAR. Це місце, де я можу реалізовувати свій потенціал, працюючи з крутою командою та виконуючи захоплюючі проекти. Рекомендую SalesAR як відмінне місце для кар’єрного зростання та професійного розвитку.

В серпні 2023 буде рік як я працюю в компанії SalesAR, і я жодного разу не шкодувала що сюди прийшла на позицію SDR.

По-перше, мене щиро вразило ставлення колективу до проектів: наскільки самовіддано і професійноі роботи я ще не бачила; всі відкриті до питань, допомоги, — якщо не знаєш можна запитати, якщо помилився — тебе підтримають і пояснять ще раз.

По-друге, класно що можна на пряму поговорити з керівництвом щоб вирішити питання оплати чи відділеного типу співпраці. До тебе ставляться як до цінного члена команди, і хочуть чути твій фідбек та ідеї. Відкриті до змін та використання нових інструментів.

Класно, що є можливість росту на інші позиції, пробувати себе як копірайтер чи Акаунт Менеджер, чесна система бонусів яка тебе мотивує працювати ефективно.

Я працюю віддалено майже весь час бо тимчасово живу в Німеччині але одного разу навідалась в офіс і ці декілька днів показали що тут легко будувати дружні стосунки, жартувати і проводити час разом. Це дуже цінно для мене.

Бажаю команді процвітання і нових вершин, які ми разом будемо досягати!

Працюючи в SalesAR в якості UI/UX дизайнера вже більше року хочу поділитися своїми позитивними враженнями про компанію:

— В першу чергу — круто мати можливість працювати з чудовою командою професіоналів. Всі завжди налаштовані на дотримання високих стандартів та прагнуть досягати найкращих результатів. Це дійсно місце, де можна зрости як професіонал і розвиватись.

— Керівництво в компанії виявляє справжню підтримку і розуміння на всіх етапах взаємодії. Вони створюють сприятливу атмосферу, де ідеї та творчість тільки вітаються.

— В офісі сучасний лофтовий дизайн, затишна атмосфера та функціональні простори, що сприяють продуктивності та спільній роботі.

Рекомендую SalesAR всім, хто цінує високу якість, професіоналізм та продуктивну співпрацю.

Обстановка в офісі дуже гарна, незалежно від того, чи любите ви атмосферу відкритого простору, чи вам потрібні тихі куточки. Крім того, тут багато природного світла та потрібного технічного обладнання.

По-справжньому крутим фактором праці в SalesAR є команда. Кожен з нас суперпрофесійний і відданий своїй справі, і в той же час всі знають як розслабитися і добре провести час.

Окрема подяка керівництву за те, що вони такі відкриті та піклуються про наш добробут. Вони дійсно зацікавлені в тому, щоб розвивати нас як професіоналів, і завжди дають багато можливостей для навчання та зростання.

Тож так, SalesAR — чудове місце для роботи. Люди, офіс і атмосфера — все на найвищому рівні!