Saldo Apps

21...80 спеціалістів
Київ, Харків, Одеса

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Привіт!
Отримала повідомлення від рекрутерки про позицію Lead Designer від компанії. Компанія судячи по DOU мої земляки, тому повідомленню зраділа, хотіла познайомитись з командою, можливо запропонувати консультацію. На питання рекрутерки про зарплатню відповіла, проте зазначила що хочу в першу чергу познайомитись з командою. Після мого повідомлення рекрутер зникла на тиждень, а потім повернулась з фідбеком типу «Ви нам за досвідом не підходите».

Якщо кандидат не підходить вам за вилкою, будь ласка кажіть про це, в цьому немає нічого страшного.

Дякую!

Даніело, привіт!

Я Катя — рекрутмент лід в Saldo Apps. Дякую за ваш відгук, ми розібрали в команді цю ситуацію. Там дійсно було недопрацювання з нашого боку в тому, що ми недостатньо детально пояснили чому саме відмова. Вона була не пов’язана з заробітною платнею, тому що вказана вами, якраз вписувалась в нашу вилку. А коли заробітна платня не вписується — то ми про це відкрито кажемо, ви праві, що в цьому нема нічого страшного, тому ми про це і повідомляємо завжди. Невдовзі після нашого спілкування тоді, ця вакансія закрилась.
Зараз в нас нема відкритих позицій з дизайну, але якщо у вас залишилось бажання познайомитись — то я з задоволенням з вами зідзвонюсь і познайомимось. Тим паче якщо ми земляки :)
Або можемо познайомитись вже в майбутньому, коли в нас відкриється цікава для вас позиція, тут як вам буде зручніше.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.